karatenabor.cz: přihlášení | 登録

KARATEtabor.cz| 国境のない空手

shotokan karate-do: info portál | 松濤館 空手道

ÚSPĚCHY REPREZENTACE

Naši závodníci v celé historii klubu od roku 1992 již dosáhli na tituly mistrů kraje, mistrů ČR v několika organizacích, mistrů Evropy a mistrů světa WSF a pravidelně sbírají medailová umístění nejen v ČR, ale také v zahraničí!

Na doplnění všech úspěchů z letošního roku 2017 se pracuje. Děkujeme za pochopení!

80x 1. místo

95x 2. místo

91x 3. místo

266 medailí z 24 turnajů

III TURNIEJ KARATE DZIECI I MŁODZIEŻY O PUCHAR WÓJTA GMINY

17. prosince 2016, Rudna / Polsko

1. místo - 3x, 2. místo - 8x, 3. místo - 7x

1. místo - David Šebek, kata

1. místo - Barbora Mihoková, kata

1. místo - David Šebek, kumite

2. místo - Veronika Sobková, kata

2. místo - Barbora Mihoková, kata

2. místo - Kateřina Ondrušová, kata

2. místo - Marek Šedivý, kata

2. místo - Marek Šedivý, kata

2. místo - Arthur Fric, kata

2. místo - Kateřina Ondrušová, kumite

2. místo - Arthur Fric, kumite

 

3. místo - Veronika Sobková, kata

3. místo - Barbora Mihoková, kumite

3. místo - Kateřina Ondrušová, kumite

3. místo - Veronika Sobková, kumite

3. místo - David Šebek, kumite

3. místo - David Šebek, kata

3. místo - Kateřina Ondrušová, kata

 

2. Nominační turnaj na ME SKIF

10. prosince 2016, Slaný

1. místo - 9x, 2. místo - 2x, 3. místo - 2x

1. místo - Jakub Ferad, kata

1. místo - Vojtěch Válek, kumite

1. místo - Marek Kostka, kumite

1. místo - KATA TÝM MUŽI (3x zlato)

1. místo - KUMITE TÝM MUŽI (3x zlato)

2. místo - Vojtěch Válek, kumite

2. místo - Dalibor Janošec, kumite

 

 

3. místo - Petr Macháč, kata

3. místo - Marek Kostka, kumite

VÁNOČNÍ TURNAJ ČESKÝ TĚŠÍN

26. listopadu 2016, Český Těšín

1. místo - 2x, 2. místo - 2x, 3. místo - 1x

1. místo - Kryštof Bunček, kata

1. místo - Dominik Trubiánský, kata

PUCHAR GÓR OPAWSKICH PRUDNIK - CZ&PL

12. listopadu 2016, Prudnik / Polsko

1. místo - 1x, 2. místo - 10x, 3. místo - 5x

1. místo - Vojtěch Válek, kumite

2. místo - Vojtěch Válek, kumite starší

2. místo - Dominik Trubiánský, kata

2. místo -  Kryštof Bunček, kata

2. místo - Barbora Mihoková, kumite

2. místo - Jakub Ferad, kata tým

2. místo - David Šebek, kata tým

2. místo - Dominik Přikryl, kata tým

2. místo - Kryštof Bunček, kata tým

2. místo - Matěj Gezo, kata tým

2. místo - Dominik Trubianský, kata tým

2. místo - Dominik Trubiánský, kata

2. místo - Filip Šiler, kata

3. místo - Kryštof Bunček, kata

CUPRUM CUP INTERNATIONAL GOLD LEAGUE

19.-20. listopadu 2016, Legnica / Polsko

1. místo - 0x, 2. místo - 3x, 3. místo - 1x

2. místo - Dominik Přikryl, kata tým

2. místo - Arthur Fric, kata tým

2. místo - David Šebek, kata tým

3. místo - Arthur Fric, kumite junioři

INTERNATIONAL CHAMPION CUP LODZ

22. října 2016, Lodž / Polsko

1. místo - 0x, 2. místo - 1x, 3. místo - 2x

3. místo - Vendula Brožová, kata

3. místo - Kateřina Ondrušová, kumite

3. místo - Sabina Světlíková, kata

3. místo - Arthur Fric, kumite

3. místo - Dominik Trubianský, kata

 Mistrzostwa ZIEMI LEGNICKEJ W KARATE WKF

29. října 2016, Legnica / Polsko

1. místo - 2x, 2. místo - 5x, 3. místo - 7x

1. místo - Kryštof Bunček, kata

1. místo - Sabina Světlíková, kata

2. místo - Sabina Světlíková, kata

2. místo - Jakub Ferad, kata tým

2. místo - David Šebek, kata tým

2. místo - Arthur Fric, kata tým

2. místo - Jakub Ferad, kata

3. místo - Jakub Ferad, kumite

3. místo - Arthur Fric, kumite

3. místo - Filip Šiler, kata

3. místo - Filip Šiler, agility

3. místo - Sabina Světlíková, kata

3. místo - Dominik Trubiánský, kata

3. místo - Agáta Julinová, kata

X INTERNATIONAL GRAND PRIX POLAND - LODZ

24. září 2016, Lodž / Polsko

1. místo - 0x, 2. místo - 0x, 3. místo - 2x

2. místo - Dominik Trubiánský, kata

3. místo - Vojtěch Válek - kumite

3. místo - Kryštof Bunček, kata

X POLISH OPEN - GRAND PRIX BIELSKO-BIALA WKF 2O16

7.-9.10.2016 Bielsko-Biala / Polsko

1. místo - 0x, 2. místo - 0x, 3. místo - 2x

1. místo - Kryštof Bunček, kata tým

1. místo - Matěj Gezo, kata tým

1: místo - Dominik Trubiánský, kata tým

1. nominační turnaj na me 2017 skif

2. října 2016, Brno

1. místo - 1x, 2. místo - 3x, 3. místo - 2x

1. místo - Jakub Ferad, kata dorost

2. místo - Jakub Ferad, kata

2. místo - Jakub Ferad, kumite

2. místo - Vojtěch Válek, kumite

 

3. místo - Vojtěch Válek - kumite team, 7. místo - kumite U12 +40 kg

3. místo - Jakub Ferad - kumite team, 7. místo - kata U14

3. místo - Marek Kostka, kumite

3. místo - Jakub Ferad, kata

Mistrovství České republiky v karate Shotokan, SKIF

19. června 2016, Hradec Králové

1. místo - 18x, 2. místo - 15x, 3. místo - 3x

1. místo - Dominik Trubiánský kihon - MISTR ČR!

1. místo - Vojtěch Válek kumite  - MISTR ČR!

1. místo - Dominik Trubiánský kata - MISTR ČR!

1. místo - Alex Kozubal kata - MISTR ČR!

1. místo - Jakub Ferad kumite - MISTR ČR!

1. místo - Martina Kašparová kata tým - MISTRYNĚ ČR!

1. místo - Nikola Chybíková kata tým

1. místo - Eliška Čubová kata tým

1. místo - Dominik Trubiánský kumite tým - MISTŘI ČR!

1. místo - Vojtěch Válek kumite tým

1. místo - Jakub Ferad kumite tým

1. místo - Jakub Ferad kata tým - MISTŘI ČR!

1. místo - Alex Kozubal kata tým

1. místo - David Sebek kata tým

1. místo - Nikola Chybíková kata tým  - MISTRYNĚ ČR!

1. místo - Martina Kašparová kata tým

1. místo - Eliška Čubová kata tým

1. místo -  Marek kostka kumite - MISTR ČR!

 

2. místo - Agata Julinova kihon

2. místo - Agáta Julinova kata

2. místo - Nikol Chybíková kumite

2. místo - Martina Kašparová kata

2. místo - Alex Kozubal kata

2. místo - Alex Kozubal kata tým

2. místo - Vojtěch Válek kata tým

2. místo - Dominik Trubiánský kata tým

2. místo - Jakub Ferad kata

2. místo - Arthur Fric kata tým

2. místo - Vojtěch Válek kata tým

2. místo - Dominik Přikryl kata tým

2. místo - David Šebek, kumite tým

2. místo - Arthur Fric, kumite tým

2. místo - Dominik Přikryl, kumite tým

3. místo - Kája Svetlikova kata

3. místo - Jakub Ferad kata

3. místo - Eliška Čubová kata

 

Krajský přebor a pohár nadějí MSKe, dva turnaje

29. května 2016 - Havířov

1. místo - 8x, 2. místo - 6x, 3. místo - 13x

1. místo - Vojtěch Válek, kumite

1. místo - Nikola Chybíková, kumite

1. místo - Nikola Chybíková, kata

1. místo - Nikola Chybíková, kata

1. místo - Dominik Trubiánský, kata

1. místo - Amálie Ondroušková, kata

1. místo - Lucie Petrušková, kata

1. místo - Zuzana Hájková, kata

2. místo - Eliška Čubová, kata

2. místo - Eliška Čubová, kata

2. místo - Lucie Petrušková, kata

2. místo - Natálie Strnadová, kata

2. místo - Veronika Sobková, kata

2. místo - Klára Vinklárková, kata

3. místo - Vojtěch Válek, kata

3. místo - Vojtěch Válek, kumite

3. místo - David Šebek, kata

3. místo - David Šebek, kumite

3. místo - Dominik Trubiánský, kata

3. místo - Martina Kašparová, kata

3. místo - Martina Kašparová, kata

3. místo -  Vendula Brožová, kata

3. místo - Nikola Chybíková, kumite

3. místo - Zuzana Hájková, kata

3. místo - Amálie Ondroušková, kata

3. místo - Barbora Podhorová, kata

3. místo - Kateřina Ondrušová, kata

Mezinárodní turnaj SKIF Czech Republic 2016

15.5.2016, Hradec Králové

1. místo - 10x, 2. místo - 10x, 3. místo - 1x

1. místo - Dominik Trubiánský, kata tým

1. místo - Vojtěch Válek, kumite individual

1. místo - Vojtěch Válek, kata tým

1. místo - Marek Šedivý, kata tým

1. místo - Alex Kozubal, kata žactvo

1. místo - Martina Kašparová, kata starší žactvo

1. místo - Martina Kašparová, kata tým

1. místo - Nikola Chybíková, kata dorostenky

1. místo - Nikola Chybíková, kata tým

1. místo - Zuzana Hájková, kata tým

 

2. místo - David Šebek, kata tým

2. místo - Dominik Přikryl, kata tým

2. místo - Dominik Trubiánský, kata žactvo

2. místo - Alex Kozubal, kata tým

2. místo - Veronika Sobková, kata starší žactvo

2. místo - Veronika Sobková, kata tým

2. místo - Agáta Julinová, kata tým

2. místo - Nikola Chybíková, kata žactvo

2. místo - Zuzana Hájková, kata žactvo

2. místo - Zuzana Hájková, kumite

3. místo - David Šebek, kumite dorostenci

Puchar Dolnego Ślaska karate WKF ”SILESIA  CUP”

14.5.2016, Legnica

1. místo - 0x, 2. místo - 3x, 3. místo - 2x

2. místo - David Šebek, kata tým

2. místo - Válek Vojtěch, kata tým

2. místo - Dominik Přikryl, kata tým

3. místo - David Šebek, kumite individual

3. místo - Vojtěch Válek, kumite individual

 Mistrzostwa Opolszczyzny w Karate WKF 2016

18. června 2016, Prudnik

1. místo - 3x, 2. místo - 7x, 3. místo - 3x

1. místo - Nikola Chybíková, kata tým

1. místo - Eliška Čubová, kata tým

1. místo - Martina Kašparová, kata tým

2. místo - Dominik Trubiánský, kata

2. místo - Alex Kozubal, kata

2. místo - Alex Kozubal, kata tým

2. místo - Aex Kozubal, kumite fantom

2. místo - David Šebek, kata tým

2. místo - Jakub Ferad, kata tým

2. místo - Eliška Čubová, kata

3. místo - Dominik Trubiánský, kumite fantom

3. místo - Jakub Ferad, kata

3. místo - Jakub Ferad, kumite

Národní pohár ČSKe žactva 1. kolo

11. června 2016, Lovosice

1. místo - 0x, 2. místo - 0x, 3. místo - 1x

3. místo - Lucie Petrušková, kata ml. žákyně 10-11 let

5. místo - Amálie Ondroušková, kata ml. žákyně 10-11 let

Central Poland Open: Grand Prix Wielkopolski PLESZEW

28. května 2016, Pleszew

1. místo - 3x, 2. místo - 9x, 3. místo - 0x

1. místo - Alex Kozubal, kata

1. místo - Dominik Trubiánský, kata

1. místo - Vojtěch Válek, kata tým

2. místo - Vojtěch Válek, kumite

2. místo - Vojtěch Válek, kata tým

2. místo - Alex Kozubal, kata

2. místo - David Šebek, kata tým

2. místo - Marek Šedivý, kata

2. místo - Alex Kozubal, kata tým

2. místo - Marek Šedivý, kata tým

2. místo - Dominik Trubiánský, kata tým

2. místo - Alex Kozubal, kata

MISTROVSTVÍ SVĚTA WSF 2016

9.-10. dubna 2016, Bydgoszcz

1. místo - 3x, 2. místo - 0x, 3. místo - 0x

MISTRYNĚ SVĚTA WSF 2016

1. místo - Amálie Ondroušková, kata tým

1. místo - Lucie Petrušková, kata tým

1. místo - Zuzana Hájková, kata tým

RADA REGENTOW ZAWADZKIE WKF 2016

12. března 2016, Zawadzkie

1. místo - 8x, 2. místo - 1x, 3. místo - 17x

1. místo - Amálie Ondroušková, kata U11

1. místo - Amálie Ondroušková, kata U12

1. místo - Amálie Ondroušková, kata tým

1. místo - Amálie Ondroušková, kumite fantom

1. místo - Eliška Čubová, kata tým

1. místo - Lucie Petrušková, kata tým

1. místo - Jiří Pochman, kumite fantom

1. místo - Lukáš Dobrozemský, kata

Největší zahraniční klub

Největší počet účastníků na turnaji

Nejlepší závodník turnaje - Amálie Ondroušková (4x zlato a 1x bronz)

Nejmladší účastník turnaje

2. místo - Jakub Ferad, kumite

3. místo - Jiří Pochman, kata tým

3. místo - Jakub Ferad, kata tým

3. místo - David Šebek, kata tým

3. místo - Zuzana Hájková, kata tým

3. místo - Natálie Strnadová, kata tým

3. místo - Eliška Španělová, kata tým

3. místo - Agáta Julinová, kata tým

3. místo - Julie Španělová, kata tým

3. místo - Karolína Světlíková, kata tým

3. místo - Vojtěch Válek, kumite

3. místo - Lukáš Dobrozemský, kata

3. místo - Alex Kozubal, kata

3. místo - Vojtěch Válek, kumite fantom

3. místo - Alex Kozubal, kumite fantom

3. místo - Amálie Ondroušková, kumite

3. místo - Klára Vinklárková, kumite fantom

3. místo - Veronika Sobková, kumite fantom

Novoroční turnaj SKIF

10. ledna 2016, Hradec Králové

1. místo - 5x, 2. místo - 3x, 3. místo - 4x

1. místo - Marek Šedivý, Kata Taikyoku shodan žactvo 6-9 let do 9.kyu

1. místo - Jan Mizer, Kata Taikyoku shodan žactvo 10-14 let do 9.kyu

1. místo - Lucie Petrušková, Kata ml. žactvo 7-9 let od 6.kyu

1. místo - Amálie Ondroušková, Kata ml. žactvo 10-11 let od 5.kyu

1. místo - Zuzana Hájková, Kata st. žactvo do 6.kyu

Druhý nejlepší klub turnaje

2. místo - Klára Vinklárová, Kata Taikyoku shodan žactvo 10-14 let do 9.kyu

2. místo - Zuzana Hájková, Kata ml. žactvo 10-11 let do 6.kyu

2. místo - Martina Kašparová, Kata st. žactvo do 6.kyu

VII Grand Prix Ślaska Polsko-Czeskiego 2016

7. května 2016, Glubczyce

1. místo - 1x, 2. místo - 6x, 3. místo - 6x

1. místo - Vojtěch Válek, kumite

2. místo - Nikola Chybíková, kata st. žákyně 12-13 let

2. místo - Jakub Ferad, kata tým

2. místo - David Šebek, kata tým

2. místo - Alex Kozubal, kata tým

2. místo - Alex Kozubal, kumite fantom

2. místo - Zuzana Hájková, kata

3. místo - Natálie Strnadová, Kata st. žactvo do 6.kyu

3. místo - Jiří Pochman, Kata junioři

3. místo -  Ilona Kontriková, Kata Taikyoku shodan žactvo 10-14 let

3. místo - Nikola Chybíková, Kata juniorky

 

HARASUTO WORLD CUP WKF

9.-10. dubna 2016, Lodz

1. místo - 0x, 2. místo - 0x, 3. místo - 0x

5. místo - Veronika Škodová, kata ženy

5. místo - Nikola Chybíková, kata starší žákyně

3. místo - Jakub Ferad, kumite st. žáci 12-13 let

3. místo - Sabina Světlíková, kumite fantom

3. místo - David Šebek, kumite dorostenci

3. místo - Alex Kozubal, kata žáci

3. místo - Dominik Trubiánský, kumite fantom

3. místo - Veronika Sobková, kata

 

Otevřené mistrovství Moravy a Slezska 2016

7. května 2016, Jeseník

1. místo - 0x, 2. místo - 2x, 3. místo - 0x

2. místo - Amálie Ondroušková, kata ml. žákyně 10-11 let

2. místo - Lucie Petrušková, kata ml. žákyně 7-9 let

 

GRAND PRIX HRADEC KRÁLOVÉ, SVĚTOVÝ POHÁR

1. května 2016, Hradec Králové

1. místo - 0x, 2. místo - 0x, 3. místo - 7x

3. místo - Zuzana Hájková, kata žákyně

3. místo - Zuzana Hájková, kata tým

3. místo - Amálie Ondroušková, kata tým

3. místo - Lucie Petrušková, kata tým

3. místo - Eliška Čubová, kata tým

3. místo - Nikola Chybíková, kata tým

3. místo - Vendula Brožová, kata tým