karatenabor.cz: přihlášení | 登録

KARATEtabor.cz| 国境のない空手

shotokan karate-do: info portál | 松濤館 空手道

ÚSPĚCHY V ROCE 2018

PRŮBĚŽNÉ VÝSLEDKY REPREZENTACE KLUBU (#TEAMATTFIS)

IX GRAND PRIX ŚLĄSKA POLSKO-CZESKIEGO WKF

Glubczyce, Polsko - 12.5.2018

Medailová statistika: 7x zlato, 7x stříbro a 9x bronz

nejúspěšnější klub turnaje - 1. místo!

1. místo - Marek Šedivý, kumite

1. místo - Lucie Olejníková, kumite

1. místo - Kryštof Bunček, kata

1. místo - Sabina Světlíková, kata

1. místo - Barbora Podhorová, kata

1. místo - Vendula Břusková, kata

1. místo - Jan Kalous, kumite

2. místo - Marek Šedivý, kumite

2. místo - Lucie Olejníková, kata

2. místo - Kryštof Bunček, kata

2. místo - Vojtěch Válek, kumite

2. místo - Matěj Rovenský, kata

2. místo - Kryštof Bunček, kumite-fantom

2. místo - Michal Břuska, kumite

3. místo - Chrudoš Dvořák, kata

3. místo - Lucie Olejníková, kata

3. místo - Sabina Světlíková, kumite-fantom

3. místo - Vojtěch Válek, kumite

3. místo - Dominik Trubianský, kata

3. místo - Dominik Trubianský, kumite

3. místo - Sabina Světlíková, kata

3. místo - Karolína Světlíková, kata

3. místo - Jaroslav Olejník, kumite

5. místo - Barbora Podhorová, kata

5. místo - Vendula Břusková, kata

5. místo - Michal Břuska, kata

5. místo - Michal Břuska, kata

5. místo - Matěj Rovenský, kumite

Puchar Dolnego Slaska KARATE, SILESIA CUP

LEGNICA, POLSKO - 27.5.2018

Medailová statistika: 2x zlato, 4x stříbro a 5x bronz

3. místo - Barbora Podhorová, kata

3. místo - Barbora Podhorová, kumite

3. místo - Vendula Brožová, kumite

3. místo - Vendula Brožová, kumite

3. místo - Jan Jež, kumite

1. místo - Vendula Brožová, kata

1. místo - Ondřej Jalůvka, kata

 

2. místo - Ondřej Jalůvka, kata

2. místo - Ondřej Jalůvka, kumite

2. místo - Barbora Podhorová, kata

2. místo - Vendula Brožová, kata

 

KRAJSKÝ PŘEBOR MSKE

HAVÍŘOV, česká republika - 26.5.2018

Medailová statistika: 1x zlato, 0x stříbro a 0x bronz

1. místo - Vojtěch Válek, kumite

GRAND PRIX KARATE "CZECH REPUBLIC"

HAVÍŘOV, česká republika - 26.5.2018

Medailová statistika: 0x zlato, 1x stříbro a 0x bronz

2. místo - Vojtěch Válek, kumite

GRAND PRIX HRADEC KRÁLOVÉ SKIF

HRADEC KRÁLOVÉ, česká republika - 29.4.2018

Medailová statistika: 5x zlato, 5x stříbro a 3x bronz

1. místo - Marek Šedivý, kumite

1. místo - Marek Šedivý, kata

1. místo - Jan Kalous, kumite

1. místo - Jan Kalous, kata

1. místo - Matěj Rovenský, kumite

 

2. místo - Matěj Rovenský, kata

2. místo - Matěj Rovenský, kata

2. místo - Vojtěch Válek, kumite

2. místo - Lucie Olejníková, kata

2. místo - Michal Břuska, kumite

3. místo - Michal Břuska, kata

3. místo - Michal Břuska, kata

3. místo - Lucie Olejníková, kumite

XXIV TURNIEJ KARATE RADA REGENTÓW

zawadzkie, Polsko - 24.2.2018

Medailová statistika: 3x zlato, 7x stříbro a 11x bronz

102 medailí z 12 turnajů

31x 1. místo

zlatá medaile

34x 1. místo

stříbrná medaile

37x 3. místo

bronzová medaile

23. Otevřené mistrovství Moravy a Slezska

mikulovice, česká republika - 6.5.2018

3. místo - Sabina Světlíková, kata

3. místo - Karolína Světlíková, kata

Medailová statistika: 0x zlato, 0x stříbro a 2x bronz

XIV HARASUTO WORLD CUP

LODZ, Polsko - 7.-8.4.2018

Medailová statistika: 0x zlato, 0x stříbro a 0x bronz

INTERNATIONAL LVIV CUP /UKF PREMIER LEAGUE

lvov, ukrajina - 24.-25.3.2018

Medailová statistika: 0x zlato, 0x stříbro a 0x bronz

5. místo - Vojtěch Válek, kumite

5. místo - Vojtěch Válek, kumite

5. místo - Marek Šedivý, kumite

7. místo - Dominik Trubianský, kata

XVII Central Europe Open

bydgoszcz, Polsko - 3.-4.3.2018

Medailová statistika: 0x zlato, 0x stříbro a 2x bronz

3. místo - Marek Šedivý, kumite

3. místo - Marek Šedivý, kumite

1. místo - Jan Kalous, kumite

1. místo - Kryštof Bunček, kata

1. místo - Kryštof Bunček, kata

 

2. místo - Lucie Olejníková, kata

2. místo - Dominik Trubianský, kata

2. místo - Brian Jan Mayer, kata

2. místo - Veronika Sobková, kumite

2. místo - Vendula Břusková, kata tým

2: místo - Vendula Brožová, kata tým

2. místo - Barbora Podhorová, kata tým

 

3. místo - Sabina Světlíková, kata

3. místo - Sabina Světlíková, kata

3. místo - Lucie Olejníková, kata

3. místo - Chrudoš Dvořák, kata

3. místo - Lukáš Puška, kata

3. místo - Kryštof Bunček, kumite-fantom

3. místo - Vojtěch Válek, kumite

3. místo - Michal Břuska, kumite

3. místo - Chrudoš Dvořák, kata tým

3. místo - Jan Jež, kata tým

3. místo - Matěj Rovenský, kata tým

nejúspěšnější zahraniční klub turnaje

Nejmladší závodník - brian jan mayer

nejpočetnější zahraniční tým turnaje

TRANSYLVANIA OPEN GRAND PRIX

oradea, rumunsko - 11.2.2018

5. místo - Barbora Podhorová, kata

5. místo - Jaroslav Olejník, kata

5. místo - Veronika Sobková, kumite

5. místo - Lucie Olejníková, kumite

5. místo - Jaroslav Olejník, kumite

5. místo - Jan Kalous, kumite

5. místo - Marek Šedivý, kumite

7. místo - Michal Břuska, kata

7. místo - Michal Břuska, kata

NOVOROČNÍ TURNAJ SKIF CZ

HRADEC KRÁLOVÉ, česká republika - 14.1.2018

1. místo - Lucie Olejníková

1. místo - Lucie Olejníková

1. místo - Michal Břuska

1. místo - Michal Břuska

1. místo - Jan Jež

1. místo - Jan Kalous

1. místo - Jan Kalous

1. místo - Jan Kalous

1. místo - Marek Šedivý

1. místo - Marek Šedivý

1. místo - Vendula Břusková

1. místo - Barbora Podhorová

1. místo - Ondřej Jalůvka

 

2. místo - Jaroslav Olejník

2. místo - Jaroslav Olejník

2. místo - Michal Břuska

2. místo - Michal Břuska

2. místo - Marek Šedivý

2. místo - Vendula Břusková

2. místo - Vojtěch Válek

2. místo - Vojtěch Válek

2. místo - Ondřej Jalůvka

2. místo - Vendula Brožová

3. místo - Jaroslav Olejník

3. místo - Michal Břuska

3. místo - Jan Jež

3. místo - Jan Jež

Medailová statistika: 13x zlato, 10x stříbro a 4x bronz

Medailová statistika: 0x zlato, 0x stříbro a 1x bronz

3. místo - Marek Šedivý, kumite

 

5. místo - Marek Šedivý, kumite

Naši závodníci v celé historii klubu od roku 1992 již dosáhli na tituly mistrů kraje, mistrů ČR v několika organizacích, mistrů Evropy a mistrů světa WSF a pravidelně sbírají medailová umístění nejen v ČR, ale také v zahraničí!