karatenabor.cz: přihlášení | 登録

KARATEtabor.cz| 国境のない空手

shotokan karate-do: info portál | 松濤館 空手道

"ZABÝVÁME SE VÝUKOU OLYMPIJSKÉHO SPORTU - KARATE A JEHO ROZVOJEM A PROPAGACÍ

ZEJMÉNA NA ÚZEMÍ MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE, ALE I V ZAHRANIČÍ.

BYLI JSME PRVNÍ V KRAJI, KTEŘÍ SE ZAČALI ZABÝVAT DĚTMI PŘEDŠKOLNÍHO VĚKU."

O NAŠEM KLUBU

Reprezentace klubu

#TeamATTFIS

Závodníci naší reprezentace

se účastní mezinárodních

i českých turnajů karate.

V letošním roce jsme již

vybojovali 258 medailí.

GRATULUJEME!

Nábor dětí a mládeže

Ostrava a okolí

Trénujeme v tělocvičnách

6 základních škol - Poruba, Hrabůvka, Stará Bělá, Vratimov, Vítkovice a Stará Ves nad Ondřejnicí. Nábor je určen pro děti od 6-14 let věku.

Klubové turnaje

pro členy

Mezinárodní tábor

Jeseník nad Odrou

Sportovní přípravka

děti ve věku 3-5 let

V Porubě a Hrabůvce funguje

sportovní přípravka pro děti

předškolního věku 3-5 let.

Tuto přípravku jsme otevřeli

jako první již v roce 2014.

tzv. "Tréninky s Veronikou"

Pro naše členy pořádáme

klubové turnaje, které je

připravují na zahájení jejich

závodní "kariéry". Děti se tak

umí orientovat a vědí, co mají

dělat - nezmatkují.

Každoročně pořádáme

mezinárodní tábor karate

s instruktory ze zahraničí

v Jeseníku nad Odrou.

Posledního se zúčastnily

závodníci z Polských klubů.

Klub "SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s." založil Miloš Škoda před 25 lety - 1.9.1992, stal se tak třetím nejstarším klubem na působícím na Ostravsku.

Hlavním posláním klubu je výuka a rozvoj karate v Moravskoslezském kraji a proto také jako první klub karate v kraji jsme již v roce 2014 otevřeli sportovní přípravku pro děti předškolního věku 3-5 let. Klub se velmi často účastní jak zahraničních tak domácích turnajů karate, kde reprezentanti klubu pravidelně dosahují kvalitních výsledků. Závodníci našeho klubu dosáhli pod vedením trenérského týmu na tituly mistrů ČR, mistrů Evropy a mistrů světa WSF. Na mistrovství Evropy WSF 2017 jsme vybojovali 21 medailí - 7x zlato, 7x stříbro a 7x bronz, což je obrovský úspěch naší společné práce. Mezinárodně spolupracujeme s několika kluby a trenéry ze zahraničí na výchově a rozvoji talentované mládeže karate. Naši trenéři se vzdělávají také formou školení, seminářů - také v zahraničí. V současné době klub trénuje v 6 tělocvičnách základních škol v Ostravě a okolí (Ostrava-Poruba, Ostrava-Hrabůvka, Ostrava-Stará Bělá, Vratimov, Ostrava-Vítkovice, Stará Ves nad Ondřejnicí). V roce 2017 byly navázána nová strategická přátelství s osobnostmi světového karate WKF prostřednictvím manažera klubu Jakuba Škody. Každoročně pořádáme mezinárodní tábor karate v Jeseníku nad Odrou, kde letos vyučovali mladí nadějní karatisté z Polska (M.Tomiczek, B.Maczka, M.Sabiecki, D.Grabska). Klub pro své členy pořádá klubové turnaje, které mají za cíl připravit děti na klasické závody. Mimo turnaje klub pořádá také akce - Slavnostní ukončení půlroku a Slavnostní ukočení roku, kde vyhodnocuje nejúspěšnější závodníky daného období a na konci roku se přednáší také zpráva o úspěších v daném roce. Nové členy nabíráme vždy v lednu a září, registrace jsou již nyní spuštěny na webu www.KARATEnabor.cz. Máme zkušenosti také s vystupováním na nejrůznějších akcích (Sportáček, Kroužkobraní, Čokofestival, Run-Up, Ostravský maraton, otevření Decathlonu Ostrava).

SPOLEČNĚ PÍŠEME HISTORII! #TeamATTFIS

OSTRAVA-PORUBA

TRÉNINKOVÉ DNY: PONDĚLÍ-STŘEDA

ČAS TRÉNINKU PŘÍPRAVKY: 16:30-17:15 (2x týdně)