karatenabor.cz: přihlášení | 登録

KARATEtabor.cz| 国境のない空手

shotokan karate-do: info portál | 松濤館 空手道

7.KOLO - STŘEDOEVROPSKÉ LIGY TALENTŮ KARATE-18.12.2006-POLSKO-BIELSKO-BIALA:

Štamko Daniel - kategorie KUMITE-dorost - 1.místo

Baster Petr - kategorie KUMITE-žáci - 1.místo

Loučný Jakub - kategorie KUMITE - 2.místo

Kantor Václav - kategorie KUMITE - 3.místo

Felix Jiří - kategorie KUMITE - 3.místo

Venigr David - kategorie KATA - 2.místo

Špringer Adam - kategorie KATA - 3.místo

Škodová Veronika - kategorie KATA - 3.místo

Szalay David - kategorie KATA - 3.místo

Olejník Tomáš - kategorie KATA - 3.místo

Szalay Dominik - kategorie KATA - 3.místo

Špringer Adam - kategorie KIHON - 2.místo

Pěkník Jaroslav - kategorie KIHON - 2.místo

Szalay Dominik - kategorie KIHON - 2.místo

Škodová Veronika - kategorie KIHON - 3.místo

Szalay David - kategorie KIHON - 3.místo

Venigr David - kategorie KIHON - 3.místo

 

MISTROVSTVÍ ČR DOROST A JUNIOŘI 3.12.2006:

Kostka Marek -kategorie kumite-2.místo

 

6.KOLO - STŘEDOEVROPSKÁ LIGA TALENTŮ KARATE-18.11.2006-ODRY:

Felix Jiří - kategorie KUMITE - 3.místo

Baster Petr - kategorie KUMITE - 3.místo

Pěkník Jaroslav - kategorie KIHON - 2.místo

Špringer Adam - kategorie KIHON - 3.místo

Szalay Dominik - kategorie KIHON - 3.místo

Karásek Daniel - kategorie KIHON - 3.místo

Škopek Vojtěch - kategorie KIHON - 3.místo

 

NÁRODNÍ POHÁR DOROSTU A JUNIORŮ-ZÁKUPY-11.11.2006:

Kostka Marek -kategorie kumite-1.místo

Janošec Dalibor -kategorie kumite-3.místo

 

SILESIA CUP 2006-ODRY-14.10.2006:

Karásek Daniel - kategorie kata-2.místo

Szalay Dominik-kategorie kumite-3.místo

Valčík Adam -kategorie kumite-3.místo

Rýc-Bednář Lukáš -kategorie kumite-3místo

 

KRAJSKÝ POHÁR MLÁDEŽE SmSKe - HAVÍŘOV-7.10.2006:

Kostka Marek -kategorie kumite-1.místo

Valčík Adam -kategorie kumite-1.místo

Rýc-Bednář Lukáš -kategorie kumite-2.místo

Kostka Marek - kategorie kata-3.místo

Felix Jiří -kategorie kumite-3.místo

 

5.KOLO - SEVEROMORAVSKÁ LIGA TALENTŮ KARATE - 3.6.2006:

Karásek Daniel - kategorie kata-1.místo

Karásek Daniel -kategorie kihon-1.místo

Szalay David-kategorie kihon-2.místo

Olejník Tomáš - kategorie kata-2.místo

Loučný Jakub -kategorie kumite-2.místo

Szalay Dominik-kategorie kata-2.místo

Szalay David-kategorie kata-3.místo

Podešva Lukáš - kategorie kata-3.místo

Drápal Tomáš -kategorie kihon-3.místo

Hankeová Nikol -kategorie kihon-3.místo

Szalay Dominik-kategorie kihon-3.místo

Baster Petr -kategorie kumite-3.místo

Štamko Daniel -kategorie kumite-3.místo

 

GRAND PRIX ÚSTÍ NAD LABEM 27.5.2006:

Kostka Marek -kategorie kumite-3.místo

 

4.KOLO - SEVEROMORAVSKÁ LIGA TALENTŮ KRATE - 8.4.2006:

Štamko Daniel- -kategorie kumite-1.místo

Navrátil Martin- kategorie kumite-2.místo

Navrátil Martin- kategorie kata-2.místo

Fúziková Martina- kategorie kata-3.místo

Szalay Dominik-kategorie kihon-3.místo

Hankeová Nikol -kategorie kihon-3.místo

Felix Jiří -kategorie kumite-3.místo

 

OSTRAVA GRAND PRIX MITTAL STEEL CUP 2006 25.2.2006:

Kostka Marek- kategorie kata-2.místo

Navrátil Martin-kategorie kumite-2.místo

Loučný Jakub-kategorie kumite-2.místo

Felix Jiří-kategorie kumite-3.místo

Kostka Marek-kategorie kumite-3.místo

 

3.KOLO - SEVEROMORAVSKÁ LIGA TALENTŮ KARATE - 28.1.2006:

Loučný Jakub-kategorie kumite-1.místo

Štamko Daniel-kategorie kumite-1.místo

Šarkézi Rudolf-kategorie kumite-1.místo

Kantor Václav-kategorie kumite-2.místo

Fúziková Martina-kategorie kihon-2.místo

Karásek Daniel-kategorie kihon-2.místo

Drápal Tomáš- kategorie kata-2.místo

Venigr David-kategorie kihon-2.místo

Hankeová Nikol-kategorie kata-2.místo

Olejník Tomáš- kategorie kata-3.místo

Fúziková Martina- kategorie kata-3.místo

Hankeová Nikol-kategorie kihon-3.místo

Szalay Dominik-kategorie kihon-3.místo

Vince David-kategorie kihon-3.místo

Podešva Lukáš-kategorie kihon-3.místo

Navrátil Martin-kategorie kumite-3.místo

Felix Jiří-kategorie kumite-3.místo

Baster Petr-kategorie kumite-3.místo

 

LIGA Družstev - rok 2006 - Tři kola :

10.12.2005 Odry

11.  2.2006 České Budějovice

  4.  3.2006 Havířov

 Kostka Marek,Janošec Dalibor,hostování-Beitel Martin

Výsledek - Liga družstev - tým dorostenci - 6 místo