karatenabor.cz: přihlášení | 登録

KARATEtabor.cz| 国境のない空手

shotokan karate-do: info portál | 松濤館 空手道

SILESIA CUP 2007- 10.11.2007 - ODRY:

Felix Jiří-kategorie KUMITE-3.místo

Frais Petr-kategorie KUMITE-3.místo

Štamko Daniel-kategorie KUMITE-2.místo

Szalay Dominik-kategorie KATA-3.místo

Palkovská Hana-kategorie KATA-2.místo

Malecová Sabina-kategorie KATA-3.místo

 

OSTRAVA GRAND PRIX 2007- 27.10.2007 - OSTRAVA:

Rýc Bednář Lukáš-kategorie KUMITE-2.místo

Szalay Dominik-kategorie KUMITE-3.místo

Malecová Sabina-kategorie KATA-3.místo

Palkovská Hana-kategorie KATA-3.místo

 

KRAJSKÝ PŘEBOR MLÁDEŽE SmSKe - HAVÍŘOV 2007- 6.10.2007 :

Škodová Veronika-kategorie KATA-2.místo

Szalay Dominik-kategorie KUMITE-2.místo

Felix Jiří-kategorie KUMITE-3.místo

Špringer Adam-kategorie KUMITE-3.místo

 

9.KOLO - STŘEDOEVROPSKÁ LIGA TALENTŮ KARATE 9.6.2007 - ORLOVÁ:

Felix Jiří-kategorie KUMITE-3.místo

Loučný Jakub-kategorie KUMITE-3.místo

Kantor Václav-kategorie KUMITE-3.místo

Szalay Dominik-kategorie KUMITE-3.místo

Špringer Adam-kategorie KIHON-3.místo

Špringer Adam-kategorie KATA-1.místo

Olejník Tomáš-kategorie KIHON-2.místo

Pleva Adam-kategorie KATA-1.místo

Pleva Adam-kategorie KIHON-2.místo

Plevák Patrik-kategorie KATA-2.místo

Piontek Daniel-kategorie KATA-2.místo

Malecová Sabina-kategorie KATA-3.místo

Nyzio Lukáš-kategorie KIHON-3.místo

Procházka Jan-kategorie KATA-1.místo

Střížová Kristýna-kategorie KATA-3.místo

Střížová Kristýna-kategorie KIHON-2.místo

 

OTEVŘENÉ MISTROVSTVÍ MORAVY A SLEZSKA KARATE-19.5.2007-JESENÍK:

Loučný Jakub-kategorie kumite-3.místo

Felix Jiří-kategorie kumite-2.místo

Kantor Václav-kategorie kumite-2.místo

Karásek Daniel-kategorie kumite-2.místo

Szalay David-kategorie kumite-3.místo

 

8.KOLO - STŘEDOEVROPSKÁ LIGA TALENTŮ KARATE 21.4.2007:

Felix Jiří-kategorie KUMITE-2.místo

Baster Petr-kategorie KUMITE-3.místo

Havlásek Lukáš-kategorie KUMITE-3.místo

Szalay Dominik-kategorie KUMITE-3.místo

Špringer Adam-kategorie KIHON-1.místo

Špringer Adam-kategorie KATA-2.místo

Hankeová Nikol-kategorie KIHON-1.místo

Hankeová Nikol-kategorie KATA-3.místo

Olejník Tomáš-kategorie KIHON-2.místo

Plevák Patrik-kategorie KATA-3.místo

Klimšová Michaela-kategorie KATA-3.místo

 

MORAVA CUP HAVÍŘOV 7.4.2007:

Loučný Jakub-kategorie kumite-3.místo

Felix Jiří-kategorie kumite-2.místo

Kantor Václav-kategorie kumite-3.místo

Havlásek Lukáš-kategorie kumite-2.místo

Karásek Daniel-kategorie kumite-2.místo

Szalay Dominik-kategorie kumite-2.místo