12. kolo - Středoevropské ligy talentů karate - Fulnek - 29.11.2008

 

Hanzlík Tomáš, kategorie KATA 3. místo

Tacák Dominik, kategorie KATA 3. místo

Klimšová Michaela, kategorie KATA 2. místo

Otisk Jan, kategorie KATA 3. místo

Ecler Adam, kategorie KATA 3. místo

Chrubasík Vít, kategorie KATA 3. místo

Pleva Adam, kategorie KATA 3. místo

Škodová Veronika, kategorie KATA 3. místo

Venigr David, kategorie KATA 2. místo

Procházka Jan, kategorie KATA 3. místo

Hanzlíková Tereza, kategorie KIHON 1. místo

Chrubasík Vít, kategorie KIHON 2. místo

Otisk Jan, kategorie KIHON 1. místo

Tacák Dominik, kategorie KIHON 3. místo

Hanzlík Tomáš, kategorie KIHON 3. místo

Procházka Jan, kategorie KUMITE 1. místo

Venigr David, kategorie KUMITE 3. místo

Vánoční cena Mladé Boleslavi - Mladá Boleslav - 22.11.2008

 

Veronika Škodová - kategorie KATA- 5. místo

 

 Shotokan cup - Ústi nad Orlicí - 11.10.2008:

 Veronika Škodová - kategorie KATA- 5. místo

 

Krajský Přebor Mládeže SmSKe -  Havířov - 1.11.2008

Veronika Škodová- Kata 3. místo, Jan Procházka- Kumite 3.místo

Štamko Daniel (Kumite 4.místo), Procházka Marek

Mistrovství Moravy a Slezka - Jeseník -10.5.2008:

 

 Veronika Škodová,Procházka Jan - kategorie KATA (oba 5.místo)

 

 11.KOLO - STŘEDOEVROPSKÁ LIGA Talentů KARATE - Bystřice nad Olší - 3.5.2008:

 

Langer Jiří-kategorie KATA-3.místo

Chrubasík Vít-kategorie KATA-2.místo

Procházka Jan-kategorie KATA-1.místo

Procházka Marek -kategorie KATA-1.místo

Pleva Adam-kategorie KATA-3.místo

Otisk Jan-kategorie KIHON-2.místo

Tacák Dominik-kategorie KIHON-3.místo

Langer Jiří-kategorie KIHON-3.místo

Chrubasík Vít-kategorie KIHON-3.místo

Procházka Jan-kategorie KIHON-2.místo

Procházka Marek-kategorie KIHON-3.místo

Tacák Dominik-kategorie KATA-3.místo

Otisk Jan-kategorie KATA-3.místo

.............................................................................

 POHÁR NADĚJÍ-ČESKÁ LÍPA - NOMINACE NA MČR- 5.4.2008 - NOVÝ BOR:

 

Špringer Adam-kategorie KATA-2.místo

Špringer Adam-kategorie KATA TEAM-3.místo

Szalay Dominik-kategorie KATA TEAM-3.místo

Szalay Dominik-kategorie KUMITE-1.místo    Havlásek Lukáš-kategorie KATA TEAM-3.místo

 

SHOTOKAN  KARATE  KLUB  ATTFIS  Ostrava - vyhlášen 3 nejúspěšnější účastník    prvních 10 kol STŘEDOEVROPSKÉ  LIGY Talentů KARATE - ocenění převzal předseda SKK ATTFIS Ostrava  - ŠKODA Miloš

 

 

 

 

10.KOLO - STŘEDOEVROPSKÁ LIGA Talentů KARATE - 15.3.2008 - OSTRAVA:

Szalay Dominik-kategorie KUMITE-1.místo

Szalay Dominik-kategorie KATA-3.místo

Špringer Adam-kategorie KUMITE-3.místo

Špringer Adam-kategorie KATA-3.místo

Loučný Jakub-kategorie KUMITE-1.místo

Szalay David-kategorie KUMITE-3.místo

Palkovská Veronika-kategorie KATA-1.místo

Palkovská Veronika-kategorie KIHON-1.místo

Palkovská Hana-kategorie KATA-2.místo

Palkovská Hana-kategorie KIHON-1.místo

Malecová Sabina-kategorie KIHON-3.místo

Procházka Jan-kategorie KATA-1.místo

Procházka Jan-kategorie KIHON-1.místo

Olejník Tomáš-kategorie KATA-2.místo

Olejník Tomáš-kategorie KIHON-2.místo

Procházka Marek-kategorie KIHON-1.místo

Plevák Patrik-kategorie KIHON-3.místo

Hankeová Nikol-kategorie KATA-3.místo

Pleva Adam-kategorie KIHON-2.místo

Weber Lukáš-kategorie KIHON-3.místo

Chrubasík Vít-kategorie KATA-2.místo

Měkýšová Kristýna-kategorie KATA-1.místo

Měkýšová Kristýna-kategorie KIHON-2.místo

Haškovec Jan-kategorie KIHON-2.místo

Haškovec Jan-kategorie KATA-3.místo

Tatýrek Jan-karegorie KIHON-2.místo

Loučná Monika-kategorie KIHON-2.místo

Pleváková Denisa-kategorie KATA-3.místo

Klásková Michaela-kategorie KATA-3.místo

Dostálová Gabriela-kategorie KATA-3.místo

Otisk Jan-kategorie-KIHON-3.místo

TOPlist