shotokan karate-do: info portál | 松濤館 空手道

Mistrovství ČR 5.12.2009 - Ústí nad Labem

Škodová Veronika - 8 místo juniorky kategorie KATA

 

2th AMINOSTAR KARATE CUP 2009 - 28.11.2009 Bystřice nad Olší

Škodová Veronika - 2.místo kategorie KATA

Škodová Veronika - 2.místo kategorie KUMITE

Havlásek Lukáš  - 2. místo kategorie KATA

Havlásek Lukáš  - 2. místo kategorie KUMITE

Hanzlíková Tereza - 1. místo kategorie KATA

Hanzlíková Tereza - 3.místo kategorie KUMITE

Pleva Adam - 1. místo kategorie KATA

Ecler Adam - 2. místo kategorie KUMITE

Klimšová Michaela - 3.místo kategorie KATA

Klimšová Michaela - 3.místo kategorie KUMITE

Venigr David - 3. místo kategorie KUMITE

Venigr David - 3. místo kategorie KUMITE - BRH

Mikulenka Jan - 3. místo kategorie KATA

Tacák Dominik - 3. místo kategorie KATA

Piontek Daniel - 3. místo kategorie KUMITE

 

Krajský Přebor SmSKe - HAVÍŘOV - 14.11.2009

Škodová Veronika - 2.místo kategorie KATA

Škodová Veronika - 1.místo kategorie KUMITE

Procházka Marek - 2. místo kategorie KUMITE

Hanzlíková Tereza - 3. místo kategorie KATA

Hanzlíková Tereza - 2.místo kategorie KUMITE

Hanzlík Tomáš - 3. místo kategorie KATA

Hanzlík Tomáš - 3.místo kategorie KUMITE

Pleva Adam - 3. místo kategorie KATA

Podraza Jiří - 2. místo kategorie KUMITE

Ecler Adam - 2. místo kategorie KUMITE

 

Silesia Cup - 10 th International Karate Cup - Odry - 7.11.2009

 

Škodová Veronika - 3.místo kategorie KATA

 

Procházka Marek - 3. místo kategorie KUMITE

 

Hanzlíková Tereza - 1. místo kategorie KATA

 

Hanzlík Tomáš - 1.místo kategorie KATA

 

Pleva Adam - 3. místo kategorie KATA

 

Podraza Jiří - 3. místo kategorie KUMITE

 

Ecler Adam - 3. místo kategorie KATA

 

Ecler Adam - 1. místo kategorie KUMITE

 

Mikulenka Jan - 2. místo kategorie KATA

 

8 th OSTRAVA GRAND PRIX 2009 - 31.10.2009

 

ŠKODOVÁ Veronika - 3.místo kategorie KATA

 

ECLER Adam - 3.místo kategorie KUMITE

 

2 th MORAVA Cup - Havířov- 26.9.2009

 

Sýkora Lukáš- 3. místo, kategorie KATA

 

Klimšová Michaela- 3. místo, kategorie KUMITE

 

Chrubasík Vít- 3. místo, kategorie KUMITE

 

Pleva Adam- 3. místo, kategorie KATA

 

Pleva Adam- 3. místo, kategorie KUMITE

 

Hanzlíková Tereza- 2. místo, kategorie KUMITE

 

 Podraza Jiří- 2. místo, kategorie KUMITE

 

Venigr David- 2. místo, kategorie KATA

 

Venigr David- 2. místo, kategorie KUMITE

Procházka Jan- 3. místo, kategorie KUMITE

 

Procházka Marek- 3. místo, kategorie KUMITE

 

Havlásek Lukáš- 3. místo, kategorie KATA

 

Havlásek Lukáš- 3.místo, kategorie KUMITE

 

 

 

 

14. kolo Středoevropské ligy talentů karate - Orlová-Lutyně - 6.6.2009

 

Kirnig Tomáš- 3.místo, kategorie KIHON

 

Kirnigová Jana- 1.místo, kategorie KIHON

 

Halatová Alžběta- 3.místo, kategorie KIHON

 

Husťáková Adriana- 3.místo, kategorie KIHON

 

Klimšová Klára- 3.místo, kategorie KIHON

 

Piontková Adéla- 2.místo, kategorie KIHON

 

Votava Aleš- 3.místo, kategorie KIHON

 

Holuša Jakub- 3.místo, kategorie KATA

 

Klimšová Tereza- 2.místo, kategorie KIHON

 

Hanzlíková Tereza- 2.místo, kategorie KATA

 

Hanzlíková Tereza- 3.místo, kategorie KIHON

 

Hanzlík Tomáš- 1.místo, kategorie KIHON

 

Hanzlík Tomáš- 2.místo, kategorie KATA

 

Pleva Adam- 2.místo, kategorie KATA

 

Pleva Adam- 3.místo, kategorie KIHON

 

Podraza Jiří- 3.místo, kategorie KATA

Podraza Jiří- 3.místo, kategorie KIHON

Ecler Adam- 3.místo, kategorie KATA

Klimšová Michaela- 3.místo, kategorie KATA

Klimšová Michaela- 3.místo, kategorie KIHON

Procházka Jan- 3.místo, kategorie KATA

Venigr David- 2.místo, kategorie KUMITE

Procházka Jan- 3.místo, kategorie KUMITE

Procházka Marek- 3.místo, kategorie KUMITE

 

 

 

Otevřené Mistrovství Moravy a Slezka, Jeseník - 9.5.2009

Veronika Škodová- 7. místo, kategorie Kata

 

 

 

1st OSTRAVA KARATE Open 2009 - 18.4.2009

 (13.kolo Středoevropska liga talentů karate) Ostrava

Pořadatel závodů - SKK ATTFIS Ostrava - ŠKODA Miloš

Hanzlík Tomáš- 3. místo, kategorie  KATA

Hanzlíková Tereza- 3. místo, kategorie KATA

Pagáčová Veronika- 3. místo, kategorie KATA

Pleva Adam- 2. místo, kategorie KATA

Ecler Adam- 3. místo, kategorie KATA

Procházka Marek- 3. místo, kategorie KATA

Votava Aleš- 2. místo, kategorie KIHON

Kirnig Tomáš- 3. místo, kategorie KIHON

Juráček Robert- 3. místo, kategorie KIHON

Janowská Markéta- 2. místo, kategorie KIHON

Kirnigová Jana- 3. místo, kategorie KIHON

Halatová Alžběta- 3. místo, kategorie KIHON

Wolf Daniel- 1. místo, kategorie KIHON

Hanzlíková Tereza- 1. místo, kategorie KIHON

Hanzlík Tomáš- 3. místo, kategorie KIHON

Hrazdil Richard- 3. místo, kategorie KIHON

Pagáčová Veronika- 1. místo, kategorie KIHON

Dostál Lugino- 3. místo, kategorie KIHON

Otisk Jan- 3. místo, kategorie KIHON

Procházka Marek- 3. místo, kategorie KUMITE

Procházka Jan- 3. místo, kategorie KUMITE

karatenabor.cz: přihlášení | 登録

KARATEtabor.cz| 国境のない空手