karatenabor.cz: přihlášení | 登録

KARATEtabor.cz| 国境のない空手

shotokan karate-do: info portál | 松濤館 空手道

1st Club Championship - KARATE Sensei Cup 2014

17. prosince 2014, Ostrava

1. místo - 6x, 2. místo - 6x, 3. místo - 12x

1. místo Lukáš Dobrozemský (kata)

1. místo Jakub Ferad (kata)

1. místo Ondřej Šabatka (kata)

1. místo Lukáš Dobrozemský (kihon)

1. místo Alex Kozubal (kihon)

1. místo David Venigr (kumite)

1. místo Nikola Chybíková (kumite)

2. místo Eliška Španělová (kata)

2. místo Jiří Pochman (kata)

2. místo Jan Daněk (kumite)

2. místo -------------- (kata)

2. místo Zbyněk Strnadel (kihon)

2. místo Eliška Španělová (kihon)

2. místo Jiří Pochman (kumite)

3. místo Kateřina Horáková (kata)

3. místo Alex Kozubal (kata)

3. místo Ondřej Perutka (kata)

3. místo Amálie Ondroušková (kata)

3. místo --------------(kata)

3. místo -------------- (kata)

3. místo Josef Týn (kihon)

3. místo Tobiáš Hrivňák (kihon)

3. místo Natálie Strnadová (kihon)

3. místo Zuzana Hájková (kihon)

3. místo David Šebek (kumite)

3. místo Vojtěch Válek (kumite)

3. místo Karolína Chylová (kumite)

Mistrovství České republiky ČSKE - WKF

6. prosince 2014, České Buděj.

1. místo - 0x, 2. místo - 0x, 3. místo - 2x

3. místo Amálie Ondroušková (Kata)

3. místo Dominik Přikryl (kumite)

Grand Prix Ostrava WKF

15. listopadu 2014, Ostrava

1. místo - 0x, 2. místo - 0x, 3. místo - 1x

3. místo Vojtěch Válek (kumite)

3. kolo - Národní pohár Českého svazu Karate WKF

8. listopadu 2014, Havířov

1. místo - 0x, 2. místo - 0x, 3. místo - 1x

3. místo Jakub Pochman (kumite)

Mistrovství České republiky ČABK / WUKF

2. listopadu 2014, Praha

1. místo - 1x, 2. místo - 0x, 3. místo - 0x

1. místo Jakub Ferad (kata)

MISTR ČESKÉ REPUBLIKY PRO ROK 2014

POLISH OPEN: Grand Prix Bialsko-Biala | Golden league

5. října 2014, Polsko (BB)

1. místo - 4x, 2. místo - 7x, 3. místo - 3x

1.místo Vojtěch Válek (kumite)

1.místo Petrušková Lucie (kata tým)

1.místo Piontková Lucie (kata tým)

1.místo Havlásková Eliška (kata tým)

2.místo Filipová Karolína (kata tým)

2.místo Berousková Aneta (kata tým)

2.místo Pražáková Sabina (kata tým)

2.místo Pochman Jakub (kumite)

2.místo Hošek Matěj (kata tým)

2.místo Válek Vojtěch (kata tým)

2.místo Strachota Michal (kata tým)

3.místo Pochman Jakub (kata tým)

3.místo Matušek Ondřej (kata tým)

3.místo Stolár Jan (kata tým)

 

Mistrovství České republiky S.K.I.F.

15. června 2014, Hradec K.

1. místo - 1x, 2. místo - 0x, 3. místo - 2x

1. místo - Amálie Ondroušková (kata ml. žactvo 7-9 let)

MISTRYNĚ ČESKÉ REPUBLIKY PRO ROK 2014

3. místo - Dušan Galamb (KATA ml. žactvo 7-9 let)

3. místo - Jakub Ferad (KATA ml. žactvo 10-11 let)

Akademické mistrovství České republiky

17. května 2014, Brno

1. místo - 0x, 2. místo - 2x, 3. místo - 1x

2. místo - Veronika Škodová (KATA tým ženy)

2. místo - Lukáš Havlásek (KATA tým muži)

3. místo - Lukáš Havlásek (KUMITE muži)

Otevřené mistrovství Moravy a Slezska

3. května 2014, Jeseník

1. místo - 0x, 2. místo - 1x, 3. místo - 7x

2. místo - Vojtěch Válek (KUMITE ml. žáci)

3. místo - Ondřej Matušek (KUMTE ml. žáci)

3. místo - Dušan Galamb (KATA ml. žáci)

3. místo - Amálie Ondroušková (KATA ml.žákyně)

3. místo - Amálie Ondroušková (KUMITE ml. žákyně)

3. místo - Jakub Pochman (KUMITE ml. žáci)

3. místo - Jakub Ferad (KATA ml. žáci)

3. místo - Anna Bandyová (KUMITE ml. žákyně)

Evropský pohár mládeže ČABK / WUKF

19. ledna 2014, Praha

1. místo - 1x, 2. místo - 3x, 3. místo - 3x

1. místo - Amálie Ondroušková (KATA)

2. místo - Veronika Škodová (KATA)

2. místo - Michaela Klimšová (KATA)

2. místo - Michaela Klimšová (KUMITE)

3. místo - Jan Stolár (Kata tým)

3. místo - Kristýna Filipová (Kata tým)

3. místo - Dušan Galamb (Kata tým)

Lions Cup Pardubice

13. prosince 2014, Pardubice

1. místo - 6x, 2. místo - 3x, 3. místo - 7x

1. místo Ondroušková Amálie (kata)

1. místo Ondroušková Amálie (super kick)

1. místo Pochman Jakub (kumite)

1. místo Dobrozemský Lukáš (kihon)

1. místo Dobrozemský Lukáš (kumite)

1. místo Dobrozemský Lukáš (super kick)

2. místo Čubová Eliška (kata)

2. místo Strnadová Natálie (super kick)

2. místo Ferad Jakub (kata)

3. místo Petrušková Lucie (kata)

3. místo Čubová Eliška (kumite)

3. místo Strnadová Natálie (kata)

3. místo Pochman Jiří (kata)

3. místo Pochman Jiří ( kumite)

3. místo Pochman Jakub (kata)

3. místo Ondroušková Amálie (kumite)

Mistrovství České republiky FSKA 2014

29. listopadu 2014, Česká L.

1. místo - 1x, 2. místo - 2x, 3. místo - 1x

1. místo Ondroušková Amálie (kata)

MISTRYNĚ ČESKÉ REPUBLIKY PRO ROK 2014

2. místo Amálie Ondroušková (kata duo)

2. místo Eliška Čubová (kata duo)

2. místo Eliška Čubová (kata)

20. Středoevropský pohár nadějí karate a Krajský přebor

9. listopadu 2014, Havířov

1. místo - 5x, 2. místo - 7x, 3. místo - 14x

1. místo Ondřej Perutka (kata)

1. místo Amálie Ondroušková (kumite)

1. místo David Šebek (kumite)

1. místo Jan Stolár (kumite)

1. místo Nikola Chybíková (kumite)

2. místo Jiří Pochman (kata)

2. místo Veronika Škodová (kata)

2. místo Jan Stolár (kata)

2. místo Amálie Ondroušková (kata)

2. místo David Šebek (kumite)

2. místo Ondřej Matušek (kumite)

2. místo Vojtěch Válek (kumite)

3. místo Eliška Čubová (kata)

3. místo Kristýna Filipová (kata)

3. místo Lucie Piontková (kata)

3. místo Ondřej Perutka (kata)

3. místo Rajmond Behuň (kata)

3. místo Martina Kašparová (kata)

3. místo Vojtěch Válek (kata)

3. místo Jan Pospíšil (kumite)

3. místo Nikola Chybíková (kumite)

3. místo Jakub Ferad (kumite)

3. místo Jakub Pochman (kumite)

3. místo Jiří Pochman (kumite)

3. místo Jakub Ferad (kumite)

3. místo Eliška Čubová (kumite)

Karate Grand Prix Brno

27. října 2014, Brno

1. místo - 1x, 2. místo - 1x, 3. místo - 4x

1. místo - Amálie Ondroušková (KUMITE mladší žákyně -30 kg)

2. místo - Jiří Pochman (KUMITE)

3. místo - Jiří Pochman (KATA)

3. místo - Jakub Pochman (KUMITE)

3. místo - Eliška Čubová (KATA mladší žákyně)

3. místo - Dominik Přikryl (KUMITE starší žáci)

Těšínský pohár mládeže (liga SmSKe)

24. května 2014, Český Těšín

1. místo - 4x, 2. místo - 2x, 3. místo - 7x

1. místo - Jakub Ferad (KATA ml. žáci 10-11 let)

1. místo - Amálie Ondroušková (KATA ml. žákyně 7-9 let)

1. místo - Amálie Ondroušková (KUMITE ml. žákyně)

1. místo - Eliška Havlásková (KUMITE ml. žákyně)

 

Nejmladší účastník turnaje - Filip Hošek

Nejmladší účastnice turnaje - Sabina Pražáková

2. místo - Dušan Galamb (KATA ml. žáci 7-9 let)

2. místo - Ondřej Matušek (KUMTE ml. žáci)

3. místo - Nejlepší klub turnaje

3. místo - Dušan Galamb (KUMITE ml. žáci)

3. místo - David Šebek (KUMITE st. žáci)

3. místo - Ondřej Perutka (KUMITE ml.žáci)

3. místo - Vojtěch Válek (KUMITE ml. žáci)

3. místo - Jana Kavková (KATA st. žákyně)

3. místo - Martina Kašparová (KATA ml. žákyně)

19. kolo Středoevropský pohár nadějí (liga SmSKe)

12. dubna 2014, Havířov

1. místo - 0x, 2. místo - 3x, 3. místo - 5x

2. místo - Roman Strachota (KATA)

2. místo - Dušan Galamb (KATA)

2. místo - Jana Kavková (KATA)

3. místo - Jiří Pochman (KUMITE)

3. místo - Eliška Havlásková (KATA)

3. místo - David Šebek (KUMITE)

3. místo - Jakub Ferad (KATA)

3. místo - Kristýna Filipová (KATA)

 

ÚSPĚCHY V ROCE 2014