karatenabor.cz: přihlášení | 登録

KARATEtabor.cz| 国境のない空手

shotokan karate-do: info portál | 松濤館 空手道

26x 1. místo

26x 2. místo

65x 3. místo

Otevřené mistrovství Lodži v karate

12. prosince 2015, Lodž

1. místo - 2x, 2. místo - 1x, 3. místo - 4x

1. místo - ČUBOVÁ Eliška - kata mladší žákyně 10-11 let

1. místo - FERAD Jakub - kata dorostenci 14-15 let

2. místo - FERAD Jakub - kumite starší žáci

3. místo - KOZUBAL Alex - kata mladší žáci 8-9 let

3. místo - FERAD Jakub - kata starší žáci 12-13 let

3. místo - ŠEBEK David - kumite dorostenci

3. místo - PŘIKRYL Dominik - kumite dorostenci

Puchar Gór Opawskich 2015

14. listopadu 2015, Prudnik

1. místo - 3x, 2. místo - 1x, 3. místo - 6x

1. místo - PETRUŠKOVÁ Lucie - kata ml. žákyně

1. místo - ONDROUŠKOVÁ Amálie - kata žákyně

1. místo - DOBROZEMSKÝ Lukáš - kumite fantomy

2. místo - ČUBOVÁ Eliška - kata žákyně

3. místo - DOBROZEMSKÝ Lukáš - kata

3. místo - TRUBIÁNSKÝ Dominik - kata

3. místo - KOZUBAL Alex - kumite fantomy

3. místo - ONDROUŠKOVÁ Amálie - kata tým

3. místo - HÁJKOVÁ Zuzana - kata tým

3. místo - PETRUŠKOVÁ Lucie - kata tým

 

POLISH OPEN: IX.International Karate Grand Prix Bielsko-Biala

10-11. října 2015, Bielsko-Biala

1. místo - 0x, 2. místo - 3x, 3. místo - 3x

JAKUB ŠKODA - Official Photograph of POLISH OPEN 2015

2. místo - JULINOVÁ Agáta - kata tým děvčat

2. místo - PRAŽÁKOVÁ Sabina - kata tým děvčat

2. místo - FILIPOVÁ Karolína - kata tým děvčat

3. místo - DOBROZEMSKÝ Lukáš - kata tým chlapci

3. místo - TRUBIÁNSKÝ Dominik - kata tým chlapci

3. místo - ELBL Adam - kata tým chlapci

Hry VII. Letní olympiády dětí a mládeže České republiky 2015

16.-17. června 2015, Plzeň

1. místo - 0x, 2. místo - 0x, 3. místo - 0x

Hlavní trenér reprezentace MS kraje - Sensei Miloš Škoda 2nd Dan

Jakub Škoda - asistent a fotograf reprezentace MS kraje na ODM

 

5. místo - BROŽOVÁ Vendula (kumite st. žákyně -45 kg)

5. místo - POCHMAN Jiří (kumite st. žáci +50 kg)

7. místo - ŠEBEK David (kumite st. žáci -50 kg)

9. místo - CHYBÍKOVÁ Nikola (kumite st. žákyně +45 kg)

9. místo - BROŽOVÁ Vendula (kata starší žákyně)

11. místo - ŠEBEK David (kata starší žáci)

13. místo - CHYBÍKOVÁ Nikola (kata starší žákyně)

15. místo - POCHMAN Jiří (kata starší žáci)

9. místo - kata tým "Moravskoslezský kraj"

David Šebek, Nikola Chybíková, Jiří Pochman, náhr. Vendula Brožová

 

11. místo - kumite tým "Moravskoslezský kraj"

David Šebek, Nikola Chybíková, Jiří Pochman, náhr. Vendula Brožová

Celkem: 56 bodů

Krajský přebor Severomoravského svazu karate 2015

6. června 2015, Havířov

1. místo - 5x, 2. místo - 4x, 3. místo - 3x

1. místo - ONDROUŠKOVÁ Amálie (kata žákyně)

1. místo - CHYBÍKOVÁ Nikola (kumite)

1. místo - POCHMAN Jiří (kata starší žáci)

1. místo - POCHMAN Jakub (kumite)

1. misto - POCHMAN Jiří (kumite)

2. místo - PETRUŠKOVÁ Lucie (kata ml. žákyně)

2. místo - VÁLEK Vojtěch (kumite)

2. místo - POCHMAN Jakub (kata)

2. místo - VÁLEK Vojtěch (kata)

3. místo - CHYBÍKOVÁ Nikola (kata)

3. místo - PŘIKRYL Dominik (kata)

3. místo - PŘIKRYL Dominik (kumite)

VI. Grand Prix Śląska Polsko-Czeskiego 2015

9. května 2015, Glubczyce

1. místo - 6x, 2. místo - 2x, 3. místo - 3x

DOBROZEMSKÝ Lukáš - nejmladší závodník turnaje

ONDROUŠKOVÁ Amálie - 2. místo v celkovém žebříčku závodníků

 

1. místo - ONDROUŠKOVÁ Amálie (kata žákyně)

1. místo - ONDROUŠKOVÁ Amálie (kumite - fantom)

1. místo - ONDROUŠKOVÁ Amálie (kata tým žákyně)

1. místo - DOBROZEMSKÝ Lukáš (kumite - fantom)

1. místo - HÁJKOVÁ Zuzana (kata tým žákyně)

1. místo - PETRUŠKOVÁ Lucie (kata tým žákyně)

2. místo - DOBROZEMSKÝ Lukáš (kata žáci)

2. místo - MIZER Jan (kata starší žáci)

3. místo - VÁLEK Vojtěch (kumite)

3. místo - ŠEBEK David (kumite)

3. místo - PŘIKRYL Dominik (kumite)

XXI TURNIEJ KARATE "RADA REGENTÓW " WKF

14. března 2015, Zawadzkie

1. místo - 2x, 2. místo - 1x, 3. místo - 12x

1. místo - Ondroušková Amálie (kata)

1. místo - Válek Vojtěch (kumite)

2. místo - Pochman Jakub (kumite)

3. místo - Ondroušková Amálie (kata)

3. místo - Trubiánský Dominik (kata team)

3. místo - Dobrozemský Lukáš (kata team)

3. místo - Mlčoch Daniel (kata team)

3. místo - Trubiánský Dominik (kata)

3. místo - Mlčoch Daniel (kata)

3. místo - Ondroušková Amálie (kata team)

3. místo - Hájková Zuzana (kata team)

3. místo - Petrušková Lucie (kata team)

3. místo - Válek Vojtěch (kata team)

3. místo - Pochman Jakub (kata team)

3. místo - Matušek Ondřej (kata team)

 

 

Mistrovství České republiky FSKA 2015

28. listopadu 2015, Česká Lípa

1. místo - 1x, 2. místo - 2x, 3. místo - 9x

1. místo - ONDROUŠKOVÁ Amálie, kata ml. žákyně

MISTRYNĚ ČESKÉ REPUBLIKY FSKA 2015

2. místo - ONDROUŠKOVÁ Amálie, kata duo

2. místo - PETRUŠKOVÁ Lucie, kata duo

3. místo - PETRUŠKOVÁ Lucie, kata ml. žákyně

3. místo - CHYBÍKOVÁ Nikola, kata tým žákyně

3. místo - ČUBOVÁ Eliška, kata tým žákyně

3. místo - BROŽOVÁ Vendula, kata tým žákyně

3. místo - PETRUŠKOVÁ Lucie, kata tým žákyně

3. místo - ONDROUŠKOVÁ Amálie, kata tým žákyně

3. místo - STRNADOVÁ Natálie, kata tým žákyně

3. místo - ONDROUŠKOVÁ Amálie, kata open 10-16 let

3. místo - ŠKODOVÁ Veronika, kata ženy

Karate Grand Prix Ostrava

1. listopadu 2015, Ostrava

1. místo - 0x, 2. místo - 2x, 3. místo - 5x

2. místo - CHYBÍKOVÁ Nikola, kumite st. žákyně +50 kg

2. místo - POCHMAN Jiří, kumite st. žáci -60 kg

3. místo - HÁJKOVÁ Zuzana - kata ml. žákyně

3. místo - ONDROUŠKOVÁ Amálie - kata tým žákyň

3. místo - HÁJKOVÁ Zuzana - kata tým žákyň

3. místo - PETRUŠKOVÁ Lucie - kata tým žákyň

3. místo - VÁLEK Vojtěch - kumite ml. žáci

International Karate Champion Cup Lodz

17. října 2015, Lodz

1. místo - 1x, 2. místo - 0x, 3. místo - 0x

1. místo - ČUBOVÁ Eliška - kata mladší žákyně 10-11 let

Mistrovství České republiky SKIF 2015

21. června 2015, Hradec Králové

1. místo - 3x, 2. místo - 3x, 3. místo - 4x

1. místo - Mistryně ČR: ONDROUŠKOVÁ Amálie (kata)

1. místo - Mistryně ČR: HÁJKOVÁ Zuzana (kata)

1. místo - Mistryně ČR: CHYBÍKOVÁ Nikola (kumite)

2. místo - Vicemistr ČR: KOZUBAL Alex (kata)

2. místo - Vicemistryně ČR: ČUBOVÁ Eliška (kata)

2. místo - Vicemistryně ČR: KAŠPAROVÁ Martina (kata)

3. místo - ONDROUŠKOVÁ Amálie (kata)

3. místo - HÁJKOVÁ Zuzana (kata)

3. místo - CHYBÍKOVÁ Nikola (kata)

3. místo - BROŽOVÁ Vendula (kata)

4. místo - TRUBIÁNSKÝ Dominik (kata)

4. místo - FERAD Jakub (kata)

4. místo - VÁLEK Vojtěch (kata)

Otevřené mistrovství Opolszczyzny v karate 2015

13. června 2015, Prudnik

1. místo - 3x, 2. místo - 5x, 3. místo - 10x

1. místo - ONDROUŠKOVÁ Amálie (kata tým žákyně)

1. místo - HÁJKOVÁ Zuzana (kata tým žákyně)

1. místo - PETRUŠKOVÁ Lucie (kata tým žákyně)

3. místo - VÁLEK Vojtěch (kumite)

3. místo - POCHMAN Jiří (kata starší žáci)

3. místo - ONDROUŠKOVÁ Amálie (kumite fantomy)

3. místo - VÁLEK Vojtěch (kata tým)

3. místo - KOZUBAL Alex (kata tým)

3. místo - TRUBIÁNSKÝ Dominik (kata tým)

3. místo - TRUBIÁNSKÝ Dominik (kata)

3. místo - TRUBIÁNSKÝ Dominik (kumite fantomy)

3. místo - PRAŽÁKOVÁ Sabina (kumite fantomy)

3. místo - PETRUŠKOVÁ Lucie (kumite fantomy)

2. místo - ČUBOVÁ Eliška (kata tým žákyně)

2. místo - CHYBÍKOVÁ Nikola (kata tým žákyně)

2. místo - BROŽOVÁ Vendula (kata tým žákyně)

2. místo - ELBL Adam (kumite-fantomy)

2. místo - ONDROUŠKOVÁ Amálie (kata žákyně)

 

Mezinárodní akademické mistrovství ČR v karate WKF

8. května 2015, Olomouc

1. místo - 6x, 2. místo - 2x, 3. místo - 3x

2. místo - DĚDKOVÁ Kateřina (kata tým ženy "VŠB-TUO")

2. místo - HAVLÁSEK Lukáš (kata tým muži "VŠB-TUO")

2. místo - VENIGR David (kata tým muži "VŠB-TUO")

3. místo - DĚDKOVÁ  Kateřina (kumite ženy)

3. místo - DĚDKOVÁ Kateřina (kumite tým "VŠB-TUO")

3. místo - HAVLÁSEK Lukáš (kumite tým "VŠB-TUO")

3. místo - VENIGR David (kumite tým "VŠB-TUO")

20. ročník turnaje POHÁR NADĚJÍ

11. dubna 2015, Česká Lípa

1. místo - 0x, 2. místo - 0x, 3. místo - 2x

3. místo - Pochman Jiří (kumite)

3. místo - Šebek David (kumite)

 

1. kolo - Národní pohár Českého svazu Karate

28. března 2015, Kladno

1. místo - 0x, 2. místo - 1x, 3. místo - 0x

2. místo - Ondroušková Amálie (kata)

5. místo - Pochman Jakub (kumite)

7. místo - Ferad Jakub (kata)

 

Mistrovství České republiky ČSKe 2015

6. prosince 2015, Ostrava

1. místo - 0x, 2. místo - 0x, 3. místo - 0x

7. místo - PETRUŠKOVÁ Lucie, kata ml. žákyně 7-9 let

117 medailí z 15 turnajů

ÚSPĚCHY V ROCE 2015