Přeskočit na obsah

8 TITULŮ | 33 MEDAILÍ | TŘETÍ NEJLEPŠÍ KLUB NA MČR SKIF 2021

V neděli 5. září 2021 jsme se vrátili na soutěžní tatami po dlouhých 113 dnech, ovšem na jeden z hlavních cílů roku a to MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY SKIF 2021 v Hradci Králové. Náš tým reprezentovalo celkem 12 závodníků, kteří vybojovali vynikající výsledky = 33 MEDAILÍ = 8x TITUL MISTR ČR, 14x TITUL VICEMISTR ČR, 11x TITUL DRUHÝ VICEMISTR, 1x 4. místo, 4x 5. místo, 3x 7. místo, 3x 9. místo.

Reprezentace TEAMATTFIS po ukončení Mistrovství České republiky SKIF, 5.9.2021

3. MÍSTO V KLUBECH NA MČR

Na Mistrovství ČR SKIF, které se konalo 5. září 2021 v Hradci Králové, náš klub obhájil 3. místo v celkovém žebříčku klubů (z celkových 30 klubů, v roce 2020 to bylo z 31 klubů). Ostrava se zapsala na třetí příčce za Neratovicemi a Hradcem Králové! Za výrazným úspěchem našeho týmu na MČR se podepsalo celkem 6 závodnic, 6 závodníků a celý trenérský tým a realizační tým v čele s J.Škodou. Celoroční tvrdá příprava se vyplatila, všechny ty tréninky ať už jakoukoli formou, vynikající tréninky na letním campu v Jeseníku nad Odrou. Před námi je podzimní a zimní sezóna, na kterou se nyní připravujeme ještě s větším odhodláním než kdykoli předtím. Z Ostravy jsme jako klub startovali jen my, z Moravskoslezského kraje pak ještě karatisté z Oder, kteří se umístili na 23. místě. GRATULUJEME A DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ SE NA TOMTO ÚSPĚCHU PODÍLELI!

Všichni se snažili podat své maximální výkony a podle toho také odpovídají výsledky…

Děkujeme za hrdou reprezentaci našeho týmu, města Ostrava!!! – oficiální stránky / Fajnovy sport Ostrava (Městský obvod Ostrava-Jih, Městský obvod Ostrava-Poruba), Moravskoslezský kraj

#TeamATTFIS SPOLEČNĚ PÍŠEME HISTORII!