Přeskočit na obsah

KRÁSNÝ NOVÝ ROK! | PF 2023🎉🎊🎇

🗣️ | Vážení členové, rodinní příslušníci a podporovatelé klubu,

Uplynulý rok byl pro náš klub skutečně rekordní v počtu 470 medailí🥇. Díky našemu tvrdému tréninku🥋 a neúnavnému úsilí se naše děvčata třikrát probojovala na vrchol mistrovství světa a celý tým reprezentace vyhrál pět turnajů v řadě. Je to opravdu ohromující výkon, zvláště když si uvědomíme, že jsme v uplynulém roce oslavili 30. výročí založení našeho klubu. Nicméně, s tímto úspěchem přichází i větší odpovědnost a s tím i vyšší nároky na naše nasazení. Je stále složitější uspět a dostat se na vrchol, ale věříme, že naše i vaše oddanost a tvrdá práce nám pomůžou dál růst a zlepšovat se. Chtěli bychom také poděkovat všem, kteří se podíleli na úspěchu našeho týmu v roce 2022. Díky vaší podpoře a spolupráci jsme dosáhli mnoha úspěchů, o kterých jsme si předtím mohli jenom nechat snít.

Rád bych vám připomněl, že v novém roce 2023 nás čekají změny, které nám společně pomohou udělat náš klub ještě úspěšnější. Tréninky začínají v pondělí 2. ledna 2023 a všechny důležité informace najdete v členském portálu TEAMATTFIS+ na našem webu. Doufáme, že se na tréninky těšíte a společně budeme pracovat na dalším rozvoji klubu.

Přejeme vám všem krásný Nový rok 2023! Doufáme, že se vám podaří splnit všechna vaše přání a překonat všechny překážky, které se vám v tomto roce budou stavět do cesty. Věříme, že nás i v roce 2023 čekají další úspěchy a těšíme se na spolupráci s vámi. Přejeme vám všem hodně zdraví, štěstí, lásky a úspěchů v novém roce!

🟥⬛️#TeamATTFIS🇨🇿 SPOLEČNĚ PÍŠEME HISTORII! 

#TeamATTFIS | SPOLEČNĚ PÍŠEME HISTORII!