LIGA KARATE V OSTRAVĚ, PŘÍLEŽITOST OSLAVIT MEZINÁRODNÍ OLYMPIJSKÝ DEN!

Dnes tj. 23.6.2021 jsme pořádali Ligu karate #TeamATTFIS, děti soutěžily v disciplínách agility, kihon-ido a kata. Připraveny byly krásné poháry, medaile a diplomy pro šampióny! Nejvhodnější datum pro konání byl dnes, protože právě dnes se slaví MEZINÁRODNÍ OLYMPIJSKÝ DEN a karate bude na letošní olympiádě!

Turnaj byl vypsán v členské sekci na webu. Máme strašnou radost, že můžeme znovu dělat, to co dělá radost dětem, rodičům i nám, to je ten základ! I přes menší technické problémy jsme vše zvládli takřka na čas a všechny kategorie proběhly jak měly.

Jako jediní pořádáme pravidelně a dlouhodobě v Moravskoslezském kraji klubové turnaje, které jsou základ naší klubové činnosti a pro nás již naprostá samozřejmost.


Známe medailisty letní ligy!

V kategorii agility/bílé pásky a začátečníci vybojoval zlato Kočí, stříbro Janík a bronzové příčky obsadily děvčata Lapčíková a Sporinská.

Do soutěže byly zapojeny také děti z mimořádného náboru, který ještě stále probíhá na webu www.attfiskarate.cz, alespoň si vyzkoušeli prostředí soutěží a mají další motivaci k tréninku a sebezdokonalování.

A co více si přát než nadšené děti s úsměvem od ucha k uchu ve kterých pěstujeme lásku ke karate, sportu a fairplay Chtěli bychom všem dětem poděkovat za účast na turnaji a předvedené výkony nebyly pro trenéry zklamáním ba naopak překvapením a vynikající motivací ze strany klubu a nastaveného systému výuky. Děkujeme také rodičům za dlouhodobou podporu činnosti týmu a jeho aktivit.

Kihon-ido do červených pásů ovládl Janík, stříbro Sporinská a bronzy Arleth a Šebestík… V kategorii kihon-ido do oranžového pásu pak zvítězil Kandalík, stříbro získal Šuhaj, třetí místa vybojovali Kuchyňa a Kandalíková.

Výsledky kata jsou velkým překvapením – do červeného pásu zvítězila Sporinská, stříbrnou příčku bral Hlaváč a bronzové Janík a Arleth. Ve vyšší kategorii do zeleného pásu první místo vybojoval Koštěl, druhé Fico, třetí pak Šuhaj a Kandalíková.

JEŠTĚ JEDNOU VELKÝ DÍK VŠEM, KTEŘÍ SE PODÍLELI NA TÉTO SKVĚLÉ AKCI.

Turnaj se konal v rámci celoročního projektu, který je podporován Městský obvod Ostrava-Jih. Děkujeme!

#TeamATTFIS SPOLEČNĚ PÍŠEME HISTORII!