NOVINKA! Spustili jsme portál aktualit a sekcí pro aktivní členy

Od 1. dubna 2021 veškerá komunikace s členy našeho klubu přechází na tento portál www.attfiskarate.cz/aktuality. Veřejná část portálu je věnována činnosti klubu, článkům a informacím. Uzavřená část stránek je pak výhradně pro aktivní členy klubu, přes svůj účet se připojí na online vysílání, mohou posílat zprávy trenérům, číst aktuality pro členy a mají zde pokyny ke své přípravě podle své aktuální úrovně, jakmile se spustí soutěže tak zde budou členové mít i jednotlivé nominace včetně pokynů. Tento systém klubu umožňuje komunikovat s členy výhradně přes webové stránky klubu, odpadá zasílání e-mailu a informací na více místech. Všechno naleznou členové pouze v rámci sekce pro členy na jednom místě! Případné dotazy k systému směrujte na J.Škodu (775255935), který s Vámi konkrétní situace bude řešit.

“Využívejte ke své informovanosti právě sekci pro členy, kde naleznete veškeré informace k současné činnosti našeho klubu.”

Dlouhodobě jsme k tomuto kroku směřovali, je to další změna komunikace a systému chodu klubu, který jsme vylepšili v rámci aktuální situace. Přínos je jak pro samotné členy a rodiče, tak pro trenéry, a pro veřejnost také – budeme zde informovat o aktualitách, zprávách z činnosti našeho klubu. Od 1.4.2021 přecházíme pouze na tuto formu, všichni členové obdrželi své přihlašovací údaje e-mailem. Ještě ovšem obdrží do e-mailu, jak se do systému přihlásit a co vše nabízí. Další vylepšení již brzy.

Jakub Škoda, místopředseda výkonného výboru SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.