Přeskočit na obsah

PŘIPRAVILI JSME PRVNÍ KOLO TEAMATTFIS LIGY🇨🇿🇺🇦🇵🇱 V OSTRAVĚ-PORUBĚ, NACHYSTALI JSME KRÁSNÉ MEDAILE🥇🥈🥉, DIPLOMY📜 A POHÁRY🏆 | VELMI PĚKNÁ SOUTĚŽ!😍✅

TEAMATTFIS LIGA🇨🇿🇺🇦🇵🇱| 1. KOLO ZA NÁMI!😍

🟥 Klubový turnaj se konal dnes ve středu 19.4.2023 v Ostravě-Porubě. Byl to mezinárodní turnaj 🇨🇿🇺🇦🇵🇱. Jsme nadšení, že jsme mohli hostit úžasný turnaj pro naše nadějné karatisty! Celkem jsme měli 10 kategorií, ve kterých naši mladí bojovníci soutěžili o celkem 40 krásných medailí🥇🥈🥉, 10 sošek karatisty🏆 a originální diplomy📜. Bílé pásy (⬜️) měly následující kategorie: agility (překážková dráha na čas), kihon a kumite fantom. Bílé pásy byly také rozděleny do dvou věkových skupin. Červené a žluté pásy (🟥🟨) měly kata a kumite fantom, zatímco oranžové a vyšší (🟧🟩🟦🟪🟫) měli kata a ippon-han shobu kumite.

Mnoho z těchto mladých karatistů se zúčastnilo svého prvního závodu a tréma byla na místě, ale přesto předvedli pěkné výkony👊🏼💪🏼. Chtěli bychom poděkovat rodičům za skvělou atmosféru a za pomoc s organizací.👏🏻 Turnaj byl řízen našimi klubovými rozhodčími a rozhodčími SKIFCZ. Dnes jsme měli úžasný den, i když jsou naši začátečníci na začátku své cesty karate-do.😍 Klubové turnaje děláme proto, abychom podpořili naše mladé karatisty v jejich vývoji a aby si mohli vyzkoušet, co se naučili na trénincích.🔥 Chtěli bychom srdečně poděkovat všem zúčastněným a těšíme se na další akce!

🟥⬛️#TeamATTFIS🇨🇿 SPOLEČNĚ PÍŠEME HISTORII!