Přeskočit na obsah

39 MEDAILÍ, JSME TOP3 KLUB TURNAJE V GLUBCZYCÍCH!

Dne 15. května 2021 jsme se za dodržení přísných protiepidemických opatření zúčastnili mezinárodního turnaje karate WKF v Polských Glubzycích “XI GRAND PRIX ŚLĄSKA POLSKO-CZESKIEGO GŁUBCZYCE“. Náš klub reprezentovalo 14 závodníků, kteří vybojovali vynikající výsledky.

Celkem jsme vyhráli 39 medailí = 13x zlato, 12x stříbro a 14x bronz, 6x 5. místo a 1x 11. místo. Klub se po celý den na turnaji držel mezi 16 kluby na prvním místě, na závěr jsme se však umístili na 3. místě ze všech 16 klubů PL(13), ČR(3).

Reprezentace po ukončení turnaje.

Pořadí klubů na turnaji TOP3: 1. místo – KLUB KARATE ARASHI / Legnica, 2.místo – KLUB KARATE „NIDAN“ / Zawadzkie, 3. místo – TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC

Ostrava!!! – oficiální stránky, Fajnovy sport Ostrava, Městský obvod Ostrava-Jih, Městský obvod Ostrava-Poruba, Městský obvod Ostrava Vítkovice, Obec Baška, Město Studénka, Moravskoslezský kraj.