SLAVNOSTNÍ ODPOLEDNE 2021: OCENILI JSME TOP ZÁVODNÍKY, KARATEKA MĚSÍCE PROSINCE!

Ve středu 22. prosince 2021 jsme pořádali poslední klubovou akci v letošním roce 2021, akce probíhala prezenčně v Ostravě-Porubě a dokonce jsme zajistili i živý přenos pro všechny, kteří se nemohli zúčastnit osobně z důvodu izolace, karantény, časových důvodů apod. Na programu bylo přednesení zprávy o činnosti klubu a reprezentace, ocenění závodníků za jejich celoroční výsledky, vyhlášení karateka měsíce prosince a další.

Ocenili jsme nejúspěšnější závodníky roku 2021

Nejúspěšnějším závodníkem klubu za rok 2021 se stal Marek Šedivý🥇🏆, následovaný K.Filipovou🥈 a A.Julinovou🥉 (sk.A), ve skupině B (U14) se nejúspěšnějším závodníkem stala Lucie Olejníková🥇🏆, K.Kandalík🥈 a M.Rovenský🥉, ve skupině C (U10) zvítězila Nina Kandalíková🥇🏆, J.Pallová🥈 a V.Polok🥉.

Pět medailově nejúspěšnějších závodníků bylo oceněno medailí předsedy klubu🏅.

Karateka měsíce prosince byli vyhlášeni V.Šuhaj a T.Hlaváč. Dále jsme certifikátem ocenili všechny děti z přípravky a bílých pásů za jejich účast na trénincích a v činnosti klubu.

Na závěr hrála česká hymna, poté již hrály vánoční koledy a bouchli jsme čtyři dětské šampusy. Chtěli bychom všem poděkovat za účast na akci ať už online nebo osobně, bylo to super! Úspěchy reprezentace v roce 2021 zhodnotíme tradičně až ke konci roku 2021. Děkujeme také hlavnímu trenérovi LR Dance Team Ostrava Lukáši Čepovi, za krásnou světelnou show a ozvučení akce!

#TeamATTFIS SPOLEČNĚ PÍŠEME HISTORII!