Přeskočit na obsah

ÚSPĚCHY NAŠICH REPREZENTANTŮ🇨🇿 NA MISTROVSTVÍ SVĚTA🌍 SKIF V MAĎARSKU🇭🇺

✅ Ve dnech 25.-26. srpna 2023 se našich 8 závodníků prostřednictvím státní reprezentace České republiky🇨🇿 SKIF zúčastnilo nejvyšší světové soutěže 14. MISTROVSTVÍ SVĚTA SKIF🥋, která se koná jednou za čtyři roky. Tentokrát bylo hostitelskou zemí vybráno Maďarsko🇭🇺 a konkrétně město Győr. Naši závodníci startovali v celkem 12 kategoriích z čehož v 7 z nich dokázali brát vysoko bodovaná umístění a u třech z nich byla blízko bronzová medaile, která však zůstala na straně soupeřů😏. Výsledky📊 tedy zní jasně: 3x 5️⃣. místo, 1x 6️⃣. místo a 3x 7️⃣. místo 👊🏼. Náročnost turnaje byla extrémní🔥💪🏼, proto tyto výsledky považujeme za obrovský úspěch jak pro náš klub tak pro ČR🇨🇿🙏🏼. V pozici kouče národního týmu České republiky působil Jakub Škoda, který se staral nejen o závodníky z našeho klubu ale i o ostatní reprezentanty ČR.😍

5️⃣ Lucie dosáhla krásného 5. místa z 33 závodníků, bronz jí unikl jen o málo. Výsledky: 2:0 s UKR🇺🇦, výhra 2:1 nad ISR🇮🇱, porážka 0:2 s HUN🇭🇺, 7. místo z 30 v kata. 5️⃣ Matěj také skvěle získal 5. místo mezi 84 závodníky. Po volném kole následovaly náročné zápasy. Vítězství 2:0 nad KRG🇰🇬 a 2:0 HUN🇭🇺. Vyrovnaný zápas s CZE🇨🇿, v prodloužení výhra 2:1. Prohra 0:2 s ISR🇮🇱. V kata prohra 0:5 s BLG🇧🇪. 5️⃣ Mirka skvěle vybojovala 5. místo v náročné kategorii ženského kumite. Zvítězila 2:0 nad POR🇵🇹 a v prodloužení vyhrála 1:0 s ITA🇮🇹, prohra 0:3 s HUN🇭🇺, ale její odhodlání a adaptabilita přinesly inspiraci. V kata prohra 1:4 s IRL🇮🇪.

6️⃣ Nina Kandalíková obsadila 6. místo v kata dívek do 12 let. Soutěžila s GRE🇬🇷(2), POR🇵🇹(2) a ISR🇮🇱 ve finále. 7️⃣ Jaroslav skončil na pěkném 7. místě ze 32 závodníků. Výhra 2:0 nad BRA🇧🇷, porážka 0:2 s GRE🇬🇷. 7️⃣ Oleksandr také obsadil 7. místo ze 32. Výhra 2:1 nad BRA🇧🇷, porážka 0:2 s HUN🇭🇺. Kryštof v kata dorostenců prohrál 1:4 s AUS🇦🇺. Marek po úsilí utrpěl prohru 1:2 s HUN🇭🇺, zápas byl vyrovnaný a ukončen jogai. V kata juniorů prohra 2:3 s HUN🇭🇺.

Dík našim skvělým závodníkům za reprezentaci klubu i ČR🇨🇿. Vaše úsilí nás naplňuje hrdostí. GRATULUJEME A DĚKUJEME ZA PODPORU!