Přeskočit na obsah

ÚŽASNÁ TEAMATTFIS LIGA V PORUBĚ ZA NÁMI 🏆🟦🟨

✅ Dnes tj. 28. března 2022 oslavil trenér Jakub Škoda životní jubileum 25. let🎉, na své narozeniny se rozhodl uspořádat klubový turnaj pro děti, který proběhl naprosto na jedničku a přesně podle stanoveného časového harmonogramu, bylo to sice náročné ale ve skvělém týmu se dá zvládnout i více!👌🏼 Soutěžilo se v celkem 8 kategoriích rozdělených podle výkonnostních stupňů (pásů) v disciplínách agility, kihon-ido, kata a kumite ippon-shobu podle pravidel SKIF CZ. Děkujeme všem rozhodčím a celému realizačnímu týmu za vynikající spolupráci, rodičům za podporu a dobrou atmosféru😊. Všem srdečně gratulujeme k úspěchům👏🏻🎉 Těšíme se na další klubové akce… Připravujeme!😍🤜🏼

Ceny pro vítěze – sošky, medaile, diplomy

Pro výherce byly připraveny krásné medaile🥇🥈🥉, originální diplomy📜 a sošky karatisty🏆, všichni účastníci obdrželi certifikát o účasti📄.

Vítězové jednotlivých kategorií

Kategorie dnešní ligy: ⬜️ bílé pásy: agility, kihon-ido, 🟥 červené pásy: kihon-ido, kumite ippon-shobu, 🟨🟧 žluté a oranžové pásy: kata, kumite ippon shobu, 🟩🟦 zelené a modré pásy: kata, kumite ippon shobu.

Rozhodčí na turnaji

Realizační tým

Slavnostní vyhlášení výsledků

#StandWithUkraine🇺🇦

🟥⬛️#TeamATTFIS🇨🇿, SPOLEČNĚ PÍŠEME HISTORII!