Přeskočit na obsah

ZÚČASTNILI JSME SE TRADIČNÍHO VELETRHU ZÁJMOVÝCH KROUŽKŮ V OSTRAVSKÉM AVION SHOPPING PARKU!🥋PROGRAMEM PROVÁZELA ELIZ MRAZ😍

DEN 1️⃣ = NÁBOROVÁ AKCE V AVIONU🏆‼️ 🟥 Dnes tj. sobota 3. září 2022 jsme se zúčastnili již tradiční akce v ostravském obchodním centru Avion Shopping Park Ostrava “Kroužkobraní – veletrh zájmových kroužků”. Setkali jsme se osobně z mnohými z Vás a měli jsme možnost si osobně pohovořit o našem zářijovém náboru karate v Ostravě🙏🏼, informace o náboru nových členů naleznete na našich webových stránkách www.attfiskarate.cz🔴, včetně online registrace✅. Letos slavíme 30. výročí založení našeho klubu🎉! Celý den byly na stánku také děti z reprezentace, za což jim moc děkujeme!👏🏻😍 V 16 hodin jsme měli naše karatistické vystoupení na pódiu🥋🥊. Těšíme se na Vás i zítra v neděli 4. září 2022 od 10 hodin, vystoupení proběhne ve stejný čas jako v sobotu.

DEN 2️⃣ = KROUŽKOBRANÍ AVION🥋😍👏🏻 🟥 Dnes tj. neděle 4. září 2022 jsme se zúčastnili druhého dne již tradiční akce v ostravském obchodním centru Avion Shopping Park Ostrava “Kroužkobraní – veletrh zájmových kroužků”. ‼️ Informace o zářijovém náboru nových členů naleznete na našich webových stránkách www.attfiskarate.cz🔴, včetně online registrace✅. Za prvé chceme poděkovat všem dobrovolníkům, kteří pomáhali na našem informačním stánku a vystupujícím dětem!❤️🙏🏼👏🏻 Celým programem akce provázela skvělá moderátorka Elis Mraz 👍🏼… Na našem vystoupení jsme předvedli základní techniky kihon, pokračovalo se kata (heian, mistrovské), proběhla ukázka kihon-ippon kumite a klasického sportovního zápasu kumite. Ještě jednou velké díky všem🙏🏼, super dvoudenní akce!