Přeskočit na obsah

Aplikace

TEAMATTFIS

Přidejte si aplikaci

Přidejte si naši aplikaci na svůj mobilní telefon pomocí jednoduchého návodu pro mobilní zařízení s operačním systémem iOS nebo Android. Budete tak mít nejrychleji dostupné informace o dění v klubu.

– Safari
 1. Otevřete Safari na svém zařízení iOS (Apple).
 2. Navštivte attfiskarate.cz.
 3. Podívejte se do dolní části obrazovky na panel s nástroji pro prohlížení, který obsahuje ikony jako šipky, záložky atd.
 4. Klepněte na ikonu sdílení, která vypadá jako čtverec se šipkou směřující nahoru (nachází se na spodní liště nebo nahoře na iPadu).
 5. V dolním panelu klepněte na ikonu “Přidat na plochu” (ikonka s čtvercem a šipkou).
 6. Nyní stačí klepnout na “Přidat” v pravém horním rohu.
 7. TEAMATTFIS byl přidána na domovskou obrazovku a ikona by měla být viditelná na vaší tapetě.
– Google Chrome
 1. Otevřete Chrome na svém zařízení Android.
 2. Navštivte attfiskarate.cz.
 3. V pravém horním rohu klepněte na ikonu tří teček (menu).
 4. Z nabídky vyberte “Instalovat aplikaci” / “Přidat na plochu nebo domovskou obrazovku” nebo podobnou volbu (někdy může být pod položkou “Více”).
 5. Nyní stačí klepnout na “Přidat”
 6. Vyčkat na systémové potvrzení, že byla aplikace přidána.
 7. TEAMATTFIS byl přidána na domovskou obrazovku a ikona by měla být viditelná na vaší tapetě.
Ostatní operační systémy

Postup pro přidání aplikace na domovskou obrazovku se může lišit v závislosti na používaném operačním systému a prohlížeči. Různé operační systémy a prohlížeče mohou mít odlišné kroky, proto doporučujeme, abyste se podívali do nápovědy nebo nastavení prohlížeče na konkrétním zařízení, které používáte. V některých případech může být volba pro přidání na domovskou obrazovku označena jinak nebo umístěna v odlišném menu.

Zástupce lze přidat i na svém počítači či tabletu “dock” nebo “plocha”, podle operačního systému Vašeho tabletu/počítače..

🟥 – Aplikace a členský portál

Máme informace pro své členy pouze na jednom místě, přístupné nonstop, kdykoliv, odkudkoliv – prostě online. Jedním z největších přínosů našeho klubu je bezpochyby členský portál TEAMATTFIS+, který je pro naše členy nepostradatelným nástrojem. Jedná se o jedinečný online systém, který slouží k ukládání důležitých informací a zajišťuje tak neustálý přístup k nim. V rámci portálu jsou k dispozici různé funkce, jako jsou zprávy, omluvenky, docházka, nominace, kalendář a plán činnosti, což umožňuje členům být v obraze a mít přehled o dění v klubu.

Díky našemu členskému portálu nemusí rodiče našich dětí ztrácet čas hledáním informací po různých facebookových skupinách, Messengeru, WhatsAppu a podobných platformách. Všechny potřebné informace pro členy jsou pečlivě a systematicky sdruženy právě v našem portálu. To znamená, že rodiče mohou snadno najít veškeré důležité informace, dokumenty a oznámení, které se týkají jejich dětí, přímo na jednom místě. Tímto způsobem poskytujeme pohodlný a spolehlivý zdroj informací, který usnadňuje rodičům jejich zapojení do klubového života a udržuje je informované o veškerém dění.

Členský portál je pro naše cvičence nesmírně užitečný, protože poskytuje aktuální výukové materiály na další zkoušku a mnoho podkladů, které jim pomáhají v rozvoji jejich karate dovedností. Tím, že používáme výhradně elektronickou komunikaci, šetříme přírodu a zajišťujeme, že informace jsou vždy přesné a aktuální. Celkově lze říci, že členský portál TEAMATTFIS+ hraje klíčovou roli v naší klubové komunikaci a vzdělávání, a těšíme se, že ho můžeme nabídnout našim členům jako nezbytný prostředek pro jejich úspěch v karate. Tento systém také odlehčuje rodičům a umožňuje jim mít veškeré informace o svých dětech na dosah ruky, bez nutnosti hledat je po různých sociálních médiích či komunikačních platformách.

TEAMATTFIS+ je pouze pro členy klubu, dostupné pouze po přihlášení člena.