Přeskočit na obsah

🥋 náborové skupiny v Ostravě!

Zjistěte volnou kapacitu ve skupinách na tel.č.: 775255935, nábor dospělých od 18 let a výše již neprobíhá!

Limitovaný počet míst ve skupinách. V případě zájmu využijte prosím online registraci.

Jsme v žebříčků klubů na 2. místě v rámci České republiky
Máme dlouhodobé výsledky v ČR i zahraničí. Např. 2021: 280 medailí!
V Ostravě trénujeme ve dvou tělocvičnách: Poruba a Hrabůvka
Klubová činnost je naše priorita. U nás se Vaše dítě nudit nebude.
Provádíme zkoušky na vyšší stupně v karate podle zkušebních řádů SKIF / WKF
Náš klub je již dlouho řádným členem svazů karate: SKIF CZ, ČSKe, MSKe.

Jaké náborové skupiny otevíráme?

Náborové skupiny, které otevíráme jsou rozděleny podle věku a schopností dítěte. Prvotní přihlášky zasílejte podle věku, případné zařazení do vyšší skupiny rozhodne trenér na zkušebních trénincích. Skupina 15 let a více trénuje pouze v Ostravě-Porubě.


Sportovní přípravka 4-6 let

Tato naše skupina je primárně určena dětem ve věku 4-6 let (v individuálních případech po konzultaci od 3,5 let). Sportovní přípravka má za cíl všeobecný sportovní, mentální a koordinační rozvoj dítěte. V přípravce se vyskytují prvky základů karate Shotokan, tréninky jsou vedeny zábavnou formou her apod. Součástí tréninků jsou základy japonského jazyka (počítání, základní pojmy a názvy). Děti v rámci této skupiny v klubu soutěží na klubových turnajích v disciplínách agility (překážková dráha) a v základech karate (kihon, kihon-ido). Děti se postupně dopředu připravují na zkoušky technické vyspělosti, které po přechodu do vyšší skupiny jsou schopny již absolvovat. Cílem je, aby se dítě cítilo na trénincích dobře, aby našlo lásku ke sportu a aby se rozvíjelo po všech stránkách, pro cíle uděláme maximum.

Karate pro děti 6-9 a 10-14 let

Tyto naše skupiny jsou určeny pro dívky a chlapce ve věku 6-9 a 10-14 let. V těchto skupinách se věnujeme sportovnímu rozvoji, celkové koordinaci těla, psychické odolnosti a všeobecné přípravě. Vyučuje se zde SHOTOKAN KARATE-DO. Cílem dětí je pravidelná sportovní činnost, tzv.”zvýšení kvalifikace” prostřednictvím zkoušek na vyšší technický stupeň v karate SKIF nebo ČSKe, příprava a potažmo účast na soutěžích karate v ČR i zahraničí (ze začátku však děti soutěží pouze na klubových turnajích) a účastní se nejrůznějších klubových akcí. Na tréninku se i v této skupině nevyskytuje jenom dril, techniky a karate, ale také motorická příprava, překážkové dráhy a nejrůznější hry. Důležité je, aby děti udržely koncentraci po celou dobu tréninku podle toho jsou nastaveny tréninkové plány.

Karate dorost a výše 15 let a více

Tato naše skupina je určena pro muže a ženy ve věku 15 let a výše. V této skupině se vyučuje SHOTOKAN KARATE-DO a sportovní zápas kumite podle SKIF/WKF. Každý člen si sám zvolí zda by chtěl v budoucnu se věnovat soutěžní činnosti nebo cvičit jen pro sebe a poznávat cestu karate-do. V rámci této skupiny nabízíme v postupném čase absolvování zkoušky na vyšší technický stupeň v karate (pásy) podle SKIF nebo ČSKe. Osoby nad 15 let trénují pouze v Ostravě-Porubě a dále po osobní individuální domluvě s trenéry dané skupiny. Tréninky jsou ideální pro udržení nebo zlepšení fyzické a psychické kondice. Budete trénovat společně s reprezentanty klubu a České republiky. Mistry ČR a Evropy v různých federacích. Cílem není agresivita a karate se nebudete učit proto, aby jste jej používali na útok, ale výhradně na obranu.


Kde a kdy trénujeme?


OSTRAVA-PORUBA

Tréninkové dny tělocvičny: PONDĚLÍ + STŘEDA

4-6 let 16:30-17:15 | 6-9 let, 10-14 let 16:30-17:15 | 15 let a více 18:00-19:00

OSTRAVA-HRABŮVKA

Tréninkový den tělocvičny: ÚTERÝ

4-6 let 17:00-17:45 | 6-9 let, 10-14 let 17:00-17:45

Proč přihlásit dítě do našeho týmu?


Protože jako jediní otevíráme v Ostravě sportovní přípravku s prvky karate pro děti předškolního věku 4-6 let, tuto skupinu otevíráme pravidelně již od roku 2014.

Protože od začátků každého člena trénujeme velmi intenzivně, aby mohl postoupit na další úroveň.

Protože naši trenéři se pravidelně vzdělávají. Zahraniční stáže již absolvovali na Ukrajině a v Polsku.

Protože máme jedinečnou spolupráci s BESTSPORT (značka sportovního vybavení pro karate).

Protože milujeme karate a děláme vše pro jeho rozvoj a výuku našich členů.

Protože máme vlastní interní systém komunikace, nemusíte otevírat e-maily a chodit na facebook a hledat informace. V případě nutnosti Vám pošleme SMS.

Protože máme tradici již od roku 1992 a velmi zajímavou historii.

Protože jsme nejaktivnějším klubem v Moravskoslezském kraji. Pravidelně pořádáme klubové akce (turnaje, semináře a další viz. o nás). U nás se nikdo nudit nebude. Děláme vše proto, aby se člen u nás cítil velmi dobře.

Protože spolupracujeme se zahraničními trenéry a kluby, nejsme kroužek ale sportovní tým karate, který má jasnou vizi a cíl!

Protože jako jediní máme svůj výukový portál a výukové učebnice pro členy.

Protože trénujeme na dvou tělocvičnách v Ostravě a jedné v Bašce (okr.F-M).

Protože máme jasné výsledky: V České republice se náš klub umístil na 2. místě ze všech klubů SKIF CZ. Na MČR 2021 jsme brali bronzovou příčku z 31 klubů. To není ovšem ani zdaleka všechno, podívejte se a srovnejte si výsledky za poslední roky.

Protože oceníme snahu Vašeho dítěte a podpoříme ho: každý měsíc vyhodnocujeme certifikátem v rámečku karateka měsíce a na konci roku pak závodníky.

Protože máme klubové rozhodčí a rozhodčí s národní licencí SKIF CZ, tím zajišťujeme klubové soutěže.

Protože i v době krize jsme makali o106. Pořádali jsme turnaje online a tréninků přes google meet byly skoro dvě stovky.

Co se děje v našem týmu?

Rezervujte si místo v náboru ještě dnes!

Najdete nás i na sociálních sítích!

Translate »