Přeskočit na obsah

Kontakt

SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.
Klub Shotokan karate-do a sportovního karate v Moravskoslezském kraji s platným členstvím v národních federacích a svazech: Shotokan Karate-Do International Federation Czech Republic, Czech Shotokan Karate Union, Český svaz karate.

Účel spolku: Účelem spolku je rozvoj karate na území Moravskoslezského kraje a mezinárodní propagace karate jako olympijského sportu / bojového umění.

Výkonný výbor


Miloš Škoda, tel.č.: 📞+420 603777885

Jakub Škoda, tel.č.: 📞+420 775255935

Bc.Veronika Škodová, DiS., tel.č.: 📞+420 731789088V roce 2021 za podpory Městského obvodu Ostrava-Jih, velice děkujeme!

V případě jakýchkoliv požadavků se obracejte dle stanov na výkonný výbor písemně a to na adresu sídla – výkonný výbor má na projednaní a odpověď až dva měsíce. Podmínky a pravidla užívání a šíření loga, názvu, zkratky spolku nebo motta: Užívání a šíření loga, názvu, zkratky spolku nebo motta “SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.” je možné pouze po předchozím souhlasu výkonného výboru spolku. Zkrácený název pro závodní činnost je #TeamATTFIS. Název klubu – “ATTFIS” je nutné psát velkými písmeny jak je uvedeno výše v názvu. Motto klubu: SPOLEČNĚ PÍŠEME HISTORII!, v anglické verzi TOGETHER WE ARE WRITING HISTORY! Spolek navenek zastupuje člen výkonného výboru samostatně (předseda nebo místopředseda) po předchozím schválení zasedáním VV nebo celý výkonný výbor jako celek. Veškeré práva na této stránce a stránkách klubu jsou vyhrazena.