Přeskočit na obsah

2.TOP KLUB🥈🏆| 76 MEDAILÍ🥇🥈🥉 | TOP ZÁVODNÍK🏆 I ZÁVODNICE🏆 – EUROPA RONIN CUP, BEDZIN (POLSKO🇵🇱)

🔴 V sobotu 21. října 2023 jsme se zúčastnili mezinárodního turnaje “16 EUROPA KARATE & KOBUDO RONIN CUP I MEMORIAŁ PAWŁA KASZUBY W PARA KARATE” ve městě Bedzin, Polsko🇵🇱. Naši odvážní závodníci a závodnice reprezentovali klub s hrdostí a veškerým nasazením a to se vyplatilo. Celkem 21 závodníků a závodnic z našeho klubu bojovalo tvrdě a výsledky mluví samy za sebe. Celkem jsme získali 76 medailí🏅, a to konkrétně 26🥇 zlatých, 24🥈 stříbrných a 26🥉 bronzových medailí! To je opravdu ohromující společný výsledek! Naše společné úsilí nám vynesly 2. místo🥈🏆🔝 v celkovém hodnocení, hned za domácím klubem RONIN z celkem 19 klubů, 6 evropských zemí👊🏼. A to není vše!🥳 Naši vynikající závodníci, M. Šedivý🏆 a L.Olejníková🏆, získali ceny za TOP závodníka a TOP závodnici turnaje. To je opravdu mimořádný úspěch‼️ Tento turnaj byl nesmírně těžký, a přestože někteří dva naši závodníci debutovali v reprezentaci, projevili ohromnou odvahu a dosáhli vynikajících výkonů.💪 Celkově tento turnaj byl pro náš klub obrovským společným vítězstvím a jsme na naše závodníky nesmírně hrdí. Děkujeme všem, kteří podpořili naše závodníky a klub, a přispěli tak k našemu společnému úspěchu! 🙌🇨🇿 GRATULUJEME A DĚKUJEME‼️ V řadách rozhodčích turnaje byli za náš klub: M.Škoda, M.Šedivý, J.Škoda a V.Wachowska.