Přeskočit na obsah

DEN VÍTĚZSTVÍ 8.5.2021 = 33 MEDAILÍ Z MISTROVSTVÍ OPOLSKA!

V sobotu 8. května 2021 jsme se za dodržení přísných protiepidemických opatření zúčastnili mezinárodního turnaje karate “OTWARTE MISTRZOSTWA OPOLSZCZYZNY W KARATE WKF” v Polském Prudniku. Návrat na tatami po 24 týdnech (168 dnech). S vyjímkou dvou týdnů v prosinci od 12.10.2020 jsme trénovali výhradně online, mělo to smysl! Našich 11 závodníků vybojovalo celkem 33 medailí= 3x zlato, 6x stříbro a 24x bronz. Klub se umístil na 6. místě z celkového počtu 12 klubů.

Obrovská motivace pro děti a mládež v našem klubu, ti kteří bojovali s online tréninky několik měsíců se dokázali prosadit na mezinárodním tatami. Je to úžasný výsledek a všem moc gratulujeme k umístěním.

Skvělá reprezentace týmu, městského obvodu Městský obvod Ostrava-Jih a Městský obvod Ostrava-Poruba , města Ostrava!!! – oficiální stránky (Fajnovy sport Ostrava ), kraje Moravskoslezský kraj. Děkujeme za reprezentaci a vynikající výsledky, jsme na Vás všichni moc hrdí!

Vynikající výsledky jsou důkazem přípravy dětí v nejtěžších podmínkách jaké jsme kdy měli, děti trénovaly pouze v pokojíčcích, obývácích s trenérem na obrazovce televize, tabletu, telefonu nebo počítače. Tři děti dokonce na turnaji debutovali svou závodní kariéru.

Translate »