Přeskočit na obsah

DĚTI OBDRŽELY CENY Z NAŠÍ 1.ONLINE LIGY!

Jak jsme již psali v předešlém příspěvku, ve středu 3.3.2021 se konal náš první klubový onlineturnaj „1.ONLINE LIGA KARATE“. Toto je pokračování….A z tohoto příspěvku máme radost ještě větší! Vidíte na něm medailisty turnaje! A kdo zvítězil v jednotlivých kategoriích a vybojoval si pohár? J.Pallová,T.Hlaváč, K.Kandalík, A.Julinová. Vzhledem k situaci jsme ceny předali rodičům (v jednom případě zasláno balíkem), kteří je předali dětem a zaslali nám fotografii. RADOST DĚTÍ Z ÚSPĚCHU, MOTIVACE DO DALŠÍCH TRÉNINKŮ, VÝZVA = TOHLE JE PŘESNĚ TO, PROČ TO DĚLÁME!… Dlouhodobě máme vlastní cestu karate, máme plán i v době krize, nezastavujeme se – stále pravidelně trénujeme (i když jinou formou). Jménem všech rozhodčích srdečně gratulujeme závodníkům 1. ONLINE LIGY KARATE a přejeme jim, aby na příští turnaj byli ještě lépe připraveni než ve středu. Děkujeme Městský obvod Ostrava-Jih za věnované věcné ceny pro medailisty turnaje. Jste všichni úžasní, jak jste to krásně zvládli, těšíte se na další turnaj? Buď online nebo klasický? Připravte se… opět něco připravujeme!!!