Přeskočit na obsah

XII GRAND PRIX ŚLĄSKA POLSKO-CZESKIEGO, GLUBCZYCE-POLSKO🇵🇱 = 48 MEDAILÍ🏅🏆, 3. TOP KLUB🏆, ČTYŘI ZÁVODNÍCI V TOP3‼️

🟥 Druhou květnovou sobotu 14.5.2022 se naše 19 členná reprezentace zúčastnila mezinárodního turnaje v karate WKF “XII GRAND PRIX ŚLĄSKA POLSKO-CZESKIEGO” v Polských🇵🇱 Glubczycích. Turnaje se zúčastnilo na 218 závodníků s 383 starty z 23 klubů Polska(17)🇵🇱, Ukrajiny (5)🇺🇦 a Českou republiku🇨🇿 jsme jako jediný klub reprezentovali právě my. Závodníci našeho klubu vybojovali vynikajících 48 medailí🏅‼️ z čehož 12x zlato🥇🏆+ 15x stříbro🥈a 21x bronz🥉. Dále ještě nemedailové pozice – 6x5️⃣. místo, 1x7️⃣. místo, 2x 9️⃣. místo a 1x1️⃣5️⃣. místo. Klub se v závěrečném hodnocení umístil mezi 23 kluby na skvělém 3. místě🥉. Právě mezi 218 závodníky se v celkovém žebříčku nejvýše umístila N.Kandalíková na druhém místě2️⃣, následovaná na třetím místě3️⃣ K.Kandalíkem, M.Kočím a A.Pallovou. Na tomto turnaji debutovalo pět nových, dnes již začínajících závodníků z řad červených a žlutých pásů. Děkujeme za hrdou reprezentaci České republiky🇨🇿 na tomto mezinárodním turnaji, rovněž děkujeme za skvělou reprezentaci našeho klubu, rodičům děkujeme za podporu celého týmu. Srdečně gratulujeme všem medailistům turnaje👏🏻👏🏻

3. místo z 23 klubů Polska, Česka a Ukrajiny!

🟥⬛️ #TeamATTFIS🇨🇿 SPOLEČNĚ PÍŠEME HISTORII!