Přeskočit na obsah

JSME TOP KLUB🥇🏆 POLSKÉHO🇵🇱 POHÁRU | 52 MEDAILÍ🏅| TOP ZÁVODNICE🏆 I ZÁVODNÍK🏆 TURNAJE

‼️ V sobotu 18. listopadu 2023 jsme se účastnili Polského poháru🇵🇱 ve sportovním karate (Legnica Open 2023, Puchar Polski w Karate Sportowym), který se konal v Legnici, Polsko🇵🇱. Náš klub hrdě reprezentovalo 11 závodnic a závodníků, kteří vybojovali celkem 52 medailí🏅z čehož 33x zlato🥇, 9x stříbro🥈a 10x bronz🥉. Na mezinárodním turnaji startovalo celkem 16 klubů Polska🇵🇱, České republiky🇨🇿 a Irska🇮🇪. Náš klub v celkovém žebříčku zvítězil a byl vyhlášen nejúspěšnějším klubem turnaje, dále jsme zvítězili v dalších dvou hlavních oceněních a to TOP závodnice – Lucie Olejníková🏆 a TOP závodník – Kryštof Kandalík🏆. Srdečně gratulujeme😍❤️ k naprosto úžasným výsledkům všech závodníků👏🏻. Děkujeme za vynikající reprezentaci klubu a České republiky na tomto mezinárodním turnaji a členům realizačního týmu za skvělou podporu🔥✌🏼. V pozicích rozhodčích👨🏻‍⚖️ byli M.Škoda, J.Škoda a M.Šedivý. Ještě jednou GRATULUJEME!