Přeskočit na obsah

ÚŽASNÝ VÝSLEDEK🎉🏆 – 67🏅 MEDAILÍ NA 1. KOLE NÁRODNÍHO POHÁRU SKIF V PRAZE🇨🇿

‼️ V sobotu 11. listopadu 2023 jsme se zúčastnili 1. kola Národního poháru ČR🇨🇿 SKIF v Praze, Dolních Břežanech. Klub reprezentovalo 17 statečných závodnic a závodníků, kteří vybojovali vynikajících 67 medailí🏅– 20🥇 zlatých, 18🥈 stříbrných a 29🥉 bronzových. Soutěž byla kvalitně obsazená s účastí 26 klubů, což zajistilo vysokou republikovou konkurenci. Umístění v žebříčku📊 klubů dodáme po zveřejnění oficiálních výsledků. Rádi bychom vyzdvihli obrovské nasazení🔥 závodníků a celého realizačního týmu, trenéra Jakuba Škody a rodičů. Děkujeme také za výbornou spolupráci našim kolegům z Olomouce a Liberce. Děkujeme všem našim závodníkům za reprezentaci klubu a SRDEČNĚ GRATULUJEME❤️ medailistům🏅, včetně těch, kteří na medaile nedosáhli, ale přesto předvedli skvělé výkony💪🏼👏🏻 a umístili se na nemedailových pozicích. Na turnaji rovněž působili v roli rozhodčích SKIFCZ👩🏻‍⚖️👨🏻‍⚖️ M. Škoda, V. Wachowska, M. Schubertová, K. Filipová a J. Koštěl.