Přeskočit na obsah

VÁNOČNÍ TURNAJE #TEAMATTFIS!

➡️ Dnes tj. pondělí 14. prosince 2020 jsme za dodržení protiepidemických opatření⚠️ pořádali na tréninku v Porubě VÁNOČNÍ TURNAJE🎅🏼🎄, dle rozdělení do skupin, aby vše proběhlo v souladu s nařízeními. Celkem se soutěžilo v 10 kategoriích (každá zvlášť v průběhu 2,5 hodin), agility(překážková dráha na čas), všechny ostatní kat. proběhly náročným vícekolovým bodovacím systémem (pouze 1 rozhodčí). Tým pro všechny připravil nádherné diplomy📜, medaile🥇🥈🥉, poháry🏆 a věcné ceny🛍. Srdečně gratulujeme všem dětem, protože byli VŠICHNI skvělí, ano s rouškami – vše jsme zvládli. Cílem turnaje byla radost dětí z našeho krásného sportu, motivace do dalších tréninků. Klub tyto turnaje organizoval vždy v posledních letech a jsme moc rádi, že i v této složité době tomu nebylo jinak (ano, za jiných podmínek, ale vše proběhlo na 1). Organizátorem byl Jakub Škoda, který v sobě skloubil všechny funkce: grafika diplomů, rozhodčího, organizátora, zapisovatele, a aby toho nebylo málo i předávání cen.🥳 Dlouhodobě máme svou cestu pro rozvoj karate… Ještě bychom chtěli poděkovat rodičům za perfektní spolupráci (změny/přesuny skupin ze středy na pondělí apod.) Jsme moc všichni šťastní, celý tým!❤️📊Vítězové turnajů: 1️⃣-Agility: 🥇K.Ondriášová (sk.1), 🥇M.Kočí (sk.2), 🥇M.Pepe(sk.3) | 2️⃣-Kihon (na místě): 🥇🏆T.Hlaváč (sk.4), 🥇🏆P.Janík (sk.5), 🥇🏆V.Sporinská(sk.6) | 3️⃣–Kihon-ido (v pohybu): 🥇🏆O.Kuchyňa (sk.7), 🥇🏆M.Šedivý (sk.8) | 4️⃣-Kata: 🥇🏆K.Kandalík (sk.9), 🥇🏆K.Filipová (sk.10).